ZÁZRAK NA OBOČIE!

Po dvoch rokoch skúšania všetkých možných aj nemožných vecí na obočie som sa rozhodla kúpiť krém na obočie. Tento produkt som videla u mnohých blogeriek, youtuberiek atď. Zdalo sa mi však jednoduchšie kúpiť v dm-ku ceruzku,gél, či tiene na obočie, ktoré sa pohybovali okolo 1-2 €…však prečo aj?! No po dlhšom čase mi na týchto produktoch začalo niečo vadiť… Tiene mi začali pripadať sypké a ceruzka sa ustavične lámala alebo nedala poriadne zastrúhať. Obočie po pár hodinách nebolo to, čo bývalo. A tak som sa odhodlala a išla zháňať tento produkt. Samozrejme, žijem v meste s jedným nákupným centrom a teda aj keď má tri drogérie krém na obočie som nenašla nikde inde len v Pupe.

 

Keďže mám svetlé vlasy siahla som po najsvetlejšom odtieni, ale inak nájdete ešte asi 4 iné odtiene, takže pre akúkoľvek farbu vlasov. Myslím si, že toto je produkt, ktorý sa oplatí. Eyebrow cream je krémový produkt, ktorý sa nanáša úplne jednoducho a stačí v pomerne malom množstve. Takže si myslím, že aj pomerne dlho vydrží v porovnaní s ceruzkou na obočie. Takže jednoznačne odporúčam vyskúšať túto alternatívu na obočie a určite si ju zamilujete, tak ako aj ja.

15748887_577979545729782_844958193_o

Balenie obsahuje síce malý štetček, ktorý však aspoň pre mňa je nedostatočný, pretože pri väčšiom štetčeku na to obočie lepšie vidím a ľahšie vytvarujem. Štetček môžete taktiež kúpiť v Pupe alebo ako ja v Dm-ku, kde je nakoniec o dosť lacnejší.

A čo vy? Čo vyhovuje vám najviac na obočie? Verím, že sa vám dnešný článok páčil a budem rada za každý odber, zdieľanie, či komentár.

Have a great day!♥

 

Share: