VLASOVÝ DETOX!

A je to tu. Leto je za nami a mňa čaká asi najťažší školský rok. Ani neviem ako a kedy to tak rýchlo ubehlo ale tento rok maturujem. Tak verím, že na mňa budete všetci myslieť a držať mi palce aby som to zvládla čo najlepšie, pretože aj keď sa vraví “maturita – formalita” pre mňa to znamená veľkú kopu stresu. Vlastne povedzme si priamo – ja stresujem vždy a zo všetkého.

Ostáva mi teda veriť, že ma tento stres príliš nepoloží a že maturitu zvládnem čo najlepšie a snaď ma príjmu aj na vysokú školu, ktorú som si vybrala.

No a možno ak pôjde všetko ako má sa v mojom živote konečne nájde viac času a hlavne energie robiť to čo milujem, pretože by som sa z duše chcela vedieť viac venovať blogu, youtube ale aj písaniu knihy, ktorú túžim jedného dňa mať aspoň sama pre seba. Pre taký ten vlastný pocit, že som niečo stvorila a niečo dokázala. Aj keď tých vecí, ktoré sa mi na môj vek podarili by bolo viac. Teda aspoň z môjho uhla pohľadu.

A keď už som sa dostala k tým úspechom.. za každý úspech považujem aj každú novú možnosť spolupráce –  spolupráce, ktoré spadajú medzi tie, ktoré sa mi zapáčia a ktoré ma bavia.

A práve jednou s takýchto nových spoluprác je pre mňa spolupráca so značkou Yves Rocher, ktorá mi nedávno zaslala balíček noviniek pre vlasový detox.

Ako som už spomínala, čaká ma obdobie plné stresu a to neškodí len psychike ale aj vlasom. Verte či nie je to tak. A práve preto som vďačná, že mi Yves Rocher zaslal tieto novinky, ktoré prispejú k zdravším vlasom. Avšak nemôžem povedať, že používaním týchto produktov budú vlasy ako nové, pretože by to bolo ako povedať, že schudnete jedením tabletiek na chudnutie pri vylihovaní na gauči – bez pohybu. Chápete dúfam, čo tým myslím.

Vlasové produkty k zdravším vlasom prispejú, avšak musíte im dopomôcť aj vy a to napríklad aj detoxom z vnútra. Napríklad pomocou takéhoto mixu, ktorý obsahuje aj chia semienka, kakaové zlomky, či goji.

No poďme teda prejsť k samotným produktom na vlasy.

 

Umývanie vlasov začínam práve týmto peelingom po ktorom sa mi vlasy menej mastnia, pretože naozaj dôkladne očistí pokožku hlavy. Jediné mínus pre mňa pri tomto produkte za cenu zdravších vlasov je, že mi po jeho použití farba na vlasoch pri korienkoch rýchlo vybledne. Nakoľko som prirodzene blonďavá mám často problém udržať nejakú farbu na vlasoch ale nuž myslím si, že toto je asi individuálne u každého a tento produkt určite stojí za vyskúšanie.

Po peelingu vlasy dôkladne umyjem šampónom a nanášam kondicionér. Oba tieto produkty som zaradila do už pravidelnej starostlivosti o vlasy a teda ich nevynechávam ani pri jednom umývaní. Jednoducho im nemám čo vytknúť a oproti iným šampónom a kondicionérom, ktoré som doposiaľ mala pri týchto nemám pocit, že by mi vlasy zaťažovali. Avšak aj tak premýšľam ešte nad tým, že by som si od Yves Rocher zaobstarala aj sadu pre farbené vlasy na porovnanie. Určite vám dám potom vedieť, ktorá sa mi osvedčila viac.

Tak a na záver produkt, ktorým sa detox s touto sadou končí a teda produkt, ktorý stále neviem, či áno, či nie. Osobne som ho použila iba párkrát a zatiaľ ma nejako nepresvedčil. Príde mi, že moje končeky sú po ňom strašne vysušené. Avšak od iných blogeriek som počula, že si ho chvália až do nebies. Tak ktovie možno sú naozaj moje vlasy špecifické a ťažko im vyhovieť, každopádne dám mu ešte šancu a uvidíme.

A čo vy máte skúsenosť s produktami od Yves Rocher? Skúšali ste aj tieto? Ak áno aké sú vaše pocity po ich odskúšaní?

 

Share: