VLASOVÁ STAROSTLIVOSŤ

Ahojte, srdečne vás vítam pri mojom prvom článku v tomto roku. Aj keď nám už končí prvý mesiac roka 2018 rozhodla som sa na úvod napísať pár slov k minulému roku. Plánovala som síce vyjadriť sa o minulom roku v samostatnom článku, tak ako predošlý rok. Avšak plány nevyšli a ja tu “stojím” dnes a opäť som sa konečne dostala k mojej najväčšej vášni – písaniu. Minulý rok bol pre mňa poriadne hektický. Rok 2017 by som teda povedala, že bol pre mňa najlepším a najhorším rokom zároveň. Jeho prvá polovica patrí medzi najkrajšie obdobie môjho života, nuž bohužiaľ koniec roka bol pre mňa jedným z najhorších a najťažších období. Ale predsa na chybách sa učíme a netreba prenášať starosti z minulého roka do nového. Takže aj keď nie som ten typ človeka, čo si dáva predsavzatia, predsa som sa ich pár rozhodla si dať.

Do roku 2018 som si konečne zabezpečila diár, aby som mala perfektne rozvrhnutý všetok čas a teda mala možnosť vydávať konečne články pravidelne. Chcela by som teda aspoň  jeden článok za týždeň –  tak ktovie ako sa mi toto predsavzatie podarí. No a mojim druhým “predsavzatím” do tohto roka je, že si ho chcem poriadne užiť. Však predsa len je to môj posledný rok slobody – možnosti “lietať”, pretože budúci rok ma čaká maturita a ešte stále nemám najmenšiu predstavu, ako ju mienim zvládnuť.

Okrem pár predsavzatí som minulý rok ukončila aj veľkou zmenou pre moje vlasy. Síce som si prešla v minulosti už niekoľkými farebnými zmenami rok 2017 moje vlasy strávili ako blond. Do nového roku som však vkročila ako brunetka – teda tak na pól, rozhodla som si nechať blond melírované konce vlasov a korienky zafarbiť na tmavo-hnedo. Keďže som vlasom dopriala takú veľkú záťaž vzala som na seba aj povinnosť starať sa o ne omnoho viac. Vlasy si žehlím od mojich asi 12tich rokov a neustále pálenie im už dalo dosť zabrať a to nehovorím ani o tom, čo s nimi musel narobiť peroxid.

Takže som sa rozhodla si kúpiť to najlepšie pre moje vlasy a to teda na ich očistenie a celkovú regeneráciu som vlásky zverila do “rúk” pre mňa rozhodne najkvalitnejšej značke, čo sa týka vlasovej kozmetiky.

Keď som sedela v kaderníckom kresle kaderníčka mi ešte pred farbením oznámila pre mňa veľmi smutnú správu, keďže si vlasy nechávam konečne narásť. Moje končeky boli natoľko zničené, že ich čakali už len nožničky. A teraz myslím, že to pozná veľká väčšina žien, ktoré si chcú pestovať vlasy a kaderníčka mi miesto očakávaného odstrihnutého centimetra odstrihla 10cm. Aby som do budúcna predišla takému zničeniu končekov v rámci spolupráce s pre mňa novou značkou, ktorú som doposiaľ nemala možnosť vyskúšať mi zaslali balíček, ktorý obsahoval aj balzám na končeky vlasov. Po jeho odskúšaní som konečne pochopila, prečo taká väčšina youtuberiek a blogeriek ospevuje LUSH.

    

Okrem toho, že LUSH je značka, ktorá vyrába čisto prírodné produkty netestované na zvieratách ich vyrába naozaj precízne. Aspoň taký je môj dojem po odskúšaní prvých produktov, ktoré sa mi dostali do rúk. Moje končeky pred použitím balzamu od LUSH-E boli suché, rozštiepené. Po umytí a použití tohto produktu nemôžem povedať, že zrazu boli moje vlasy zdravé – to vám nezaručí žiadny produkt. Avšak zmena bola naozaj viditeľná, končeky neboli suché a toľko rozštiepené, ako doposiaľ. Keďže nepreferujem spolupráce typu – musíš len vychváliť produkt, tak vám to píšem úplne úprimne na základe mojej skúsenosti a teda tí čo ma poznáte viete, že by som vám neodporučila niečo, s čím nie som sama spokojná. A balzám od LUSH-E môžem teda rozhodne odporučiť každému, kto si prechádza niečim podobným so svojimi vláskami.

 

A čo vy skúšali ste už  voňavé produkty na vlásky od LUSH-E? A spomínala som, že sú čerstvé, ručne vyrábané a 100% vegetariánske?

 

 

Share: