VITAJ JESEŇ!

Školský rok sa nám rozbehol v plnom prúde a prvý mesiac máme za sebou. Avšak už to nie je len škola, ktorá nám dáva vedieť, že je tu jeseň. Pekné, teplé mesiace nás opustili a von sa už poriadne ochladilo. Úprimne, mne to celkom vyhovuje. Milujem toto ročné obdobie. Obdobie svetrov do ktorých sa viem zabaliť ako do deky, či farebné lístie, ktoré mi pri prechádzke parkom vietor fúka pod nohy.

Okrem toho prestávam byť nútená nosiť vlasy vypnuté pre príliš veľké horúčavy. Konečne ich môžem nosiť rozpustené bez toho aby som sa cítila ako na púšti. A čo viac?

Kedysi som nenávidela svoje vlasy pre ich hustotu a objem, ktorý tvorili na mojej hlave. Nuž túto jeseň je tomu inak. Zamilovala som sa do nosenia veľkých voľných svetrov a malých vlniek, ktoré tvoria objem na mojich vlasoch.

Každá však iste pozná to zdĺhavé zapletanie vlasov do malých copíkov pred spaním aby vlasy ráno boli pekne zvlnené, avšak niekedy sa to aj po precíznej práci nepodarí a vlasy sa rozhodnú protestovať.

Mňa od tejto starosti pred nedávnom našťastie odbremenila Rowenta zaslaním Fashion Stylist 3V1. S pomocou ktorého je moje tvorenie vlniek omnoho rýchlejšie a jednoduchšie a naviac aj vydrží omnoho viac v porovnaní s bežným zapletaním.

Aj keď som si na toto obdobie obľúbila aktuálne len jednu z funkcií tohto zariadenia, viem, že počas iných ročných období budem využívať aj jej ďalšie dve funkcie a to žehlenie a kulmovanie.

Fashion Stylist 3V1 je možné nastaviť na dve teplotné úrovne a taktiež uzamknúť pre potrebu uskladnenia alebo pre kulmovanie.

Pre uľahčenie kulmovania má Fashion Stylist 3V1 aj sponu na pripnutie vlasov a jednoduchšie natočenie.

Po odomknutí zariadenia je možné využiť ďalšie dve funkcie, ktoré Fashion Stylist 3V1 umožňuje a to žehlenie súvislým ťahom alebo postupné prikladanie na prameň vlasov. Pri postupnom prikladaní na prameň vlasov je možné vytvoriť malé vlnky, aké som opisovala už v úvode článku. Okrem toho pri žehlení vlasov Fashion Stylist 3V1 krásne vlásky prečeše za pomoci hrebeňa umiestneného na stranách.

Ak by som to mala zhrnúť, úprimne som vďačná, že vlastním tento produkt, pretože mi uľahčuje každý deň a účesy s ním sú fakt veľmi jednoduché. Určite by som teda predovšetkým odporučila zariadenie vyskúšať každej, ktorá proste občas nestíha a nevie, čo s vlasmi alebo každej cestovateľke.

A čo uľahčuje vám styling vlasov?

 

Share: