VITAJ JAR – BLOGERROKA !

Ahojte! 🙂 Skôr než sa dostanem k samotnému príspevku chcela by som vám oznámiť, že som sa zapojila do súťaže bloger roka 2017 v kategórií NOVÁČIK. Budem rada za každú podporu prejavenú vašim hlasom za moju prácu/hobby/blog .

Ani neviem ako a je to opäť tu! Teplé, slnečné dni. Konečne nemusíme na seba obliekať veľa vrstiev oblečenia a môžme si dovoliť vybrať z botníka tenisky. My ženy sa tešíme, pretože zas nám počasie dovoľuje obliecť si nielen rifle ale aj šaty. Prišiel čas kedy to von opäť kvitne a my nemusíme sedieť len doma, chodiť do uzavretých Fitness centier ale môžme konečne vybehnúť von si zabehať, či korčuľovať.

Jar, toto obdobie jednoducho milujem! Síce musím stále chodiť do školy, ale teraz už dokážem vstať s dobrou náladou. Jednoducho patrím k tým ľuďom, ktorým počasie dokáže veľmi ovplyvniť deň. A teda keď ma ráno prebudia slnečné lúče, tak ma to dokáže nabiť množstvom pozitívnej energie. A presne tú by som dnes a aj naďalej chcela zdieľať s vami.

p9290306

Nedávno som počas jedných z prvých pekných dni vybehla von s kamarátom/fotografom –>https://www.instagram.com/_vascho_/ jeho instagram určite stojí za pozretie, chlapec fotí naozaj krásne takže ak sa ti profil zapáči hoď mu follow.

Keď sme išli fotiť, tak som fotky plánovala čisto iba pre instagram a pre seba samú. Avšak keď mi konečne prišli, veľmi sa mi zapáčili a tak som sa rozhodla napísať pre vás po dlhej dobe outfitový článok a pozdieľať fotky aj s vami, mojími čítateľkami prostredníctvom blogu.

1

Tielko – H&M

p9290327

Rosegold tenisky – Deichmann

 

6

p9290353

Baby pink bomber bunda – H&M

 

 

 

 

 

 

 

Ták zlatíčka to by bolo na dnes od mňa všetko, verím , že si užívate krásne počasie a víkend. Budem vďačná za každé zdieľanie, komentár a podporu v súťaži https://blogerroka.sk/2017/ivanne/, veľmi si vážim, že stojíte pri mne.

Vaša Ivka.♥

Share: