VIANOČNÝ HAUL!

Ahojte!

Táák a je to tu, konečne som sa dočkala. Moja najobľúbenejšia časť roka, Vianoce! Aj keď to zatiaľ veľmi nevyzerá na biele Vianoce v mojom meste, námestie a všetky ulice sú vysvietené a v ovzduší je už cítiť škoricu, perníky a tradičný punč. Viem, že každý jeden sme odlišný a teda aj toto obdobie roka nevnímame všetci rovnako. Niektorí nemôžu vystáť reklamy už v Novembri a Vianoce im prinášajú iba stres. A potom sú tu ľudia, ako ja… takí ktorí darčeky kúpia ešte skôr, ako začne advent a izbu majú vyzdobenú rôznymi svetielkami, sviečkami atď… Ostáva presne 6 dní do Vianoc a to znamená, že dnes popri pospevovaní “All I Want For Christmas Is You” či “Mistletoe” od Justina zapálim poslednú sviečku na adventnom venci. Okrem toho by som sa dnes s vami chcela opäť podeliť o pár drobností, dekorácií a všetkého, čo mi spríjemňuje čakanie na Vianoce.

Ako prvé by som asi začala mojou výzdobou alebo teda drobnými dekoráciami, ktoré som si zaobstarala do izby.


Tieto svetielka mi padli do oka ako prvé v Kike. Sú to drobné hviezdičky pri ktorých mi najviac vyhovuje, že sú na baterky a teda ich môžem mať pokojne hocikde.

Následne som si vybrala striebornú reťaz taktiež v Kike, ktorú som nastrihala na 4 časti. A pomocou pásky ich pripevnila pozdĺž poličiek, botníka a okna. No a keďže som veľkým milovníkom sviečok a hlavne voňavých sviečok, tak mi nesmeli chýbať ani tie. Okrem ozdobnej sviečky z Pepca mi izbu zdobia aj škoricové vonné sviečky, či aroma-lampa so škoricovým voskom, ktorý vždy všetko krásne rozvonia.

15609380_573677926159944_1552703820_o

Čo sa týka kozmetiky som si zaobstarala lesk na pery od s-he nude lipgloss. S týmto leskom som maximálne spokojná a od kedy ho mám nebol deň, kedy by som ho nemala, má jemne hnedo-ružovkastú farbu a kokosovú arómu a predovšetkým sa nelepí. Takže spomedzi dekoratívnej kozmetiky určite pre mňa jeden z top.

15595747_573677936159943_1292971499_o

No a asi by som tento článok zavŕšila poslednou vecou, ktorá mi urobila radosť. Neviem vlastne do ktorej kategórie to zaradiť, ale pokiaľ ma sledujete na Snapchate, Instagrame,… určite viete, že obrovskú radosť som mala z týchto “vianočných” nechtíkov.

Tak to by bolo na dnes od mňa všetko. Verím, že sa vám článok po menšej prestávke páčil a že to spolu opäť rozbehneme počas sviatkov. Na záver vám prajem všetkým pekné prežitie Vianoc v kruhu najbližších a aby sa vám splnili aj tie najväčšie priania.

Have a great day!♥

 

 

Share: