STAROSTLIVOSŤ O RUKY!

Dnes opäť budem pokračovať pri mojej už načatej sérií s produktom od značky Pilaten, bude to teda tretí článok, ktorým ukončím túto sériu. Avšak skôr než sa pustím do toho a opíšem vám produkt, chcela by som venovať pár viet každej zranenej dušičke.

Každé ráno keď vstanem, odhrniem záves na balkóne a vpustím slnečné lúče do izby sa zahľadím z balkóna a začnem chvíľu premýšľať nad životom. Som si takmer celkom istá, že aj práve ty si sa tiež už len tak zahľadela a začala si premýšľať nad všetkým, čo ťa trápi. Síce si vstala plná nálady a s úsmevom na široko ale niečo ti tie nezodpovedané otázky opäť vhrnulo do hlavy. Možno to bolo už dávno ale občas proste príde chvíľa kedy ti srdce a hlavu ide roztrhnúť. Ver mi nie si jediná! Sme viaceré a ani ja nie som výnimka. Tiež mi srdce dlho krvácalo a neustále som sa zožierala nad otázkami na ktoré už nikdy nedostanem odpoveď. Avšak aby som bola schopná napísať tieto vety chcelo to čas. Čas na to aby som v provom rade sa s tým vysporiadala a našla rovnováhu v svojom živote.

qx4iemkge5u

zdroj: http://cestyksobe.cz/zeny-vlastnia-kolosalnu-silu-no-neuvedomuju-si-ju/12326

Čo som ti vlastne chcela týmto všetkým povedať? Nech bol k tebe akokoľvek veľmi život nemilý, nevzdávaj sa. Máš chuť plakať? Plač! Dostaň to zo seba, vykrič všetko, čo ti na živote vadí. Si žena a máš právo na slabé chvíle, ktoré muži nikdy nepochopia. Máš právo žiť a byť sama sebou! Bez ohľadu na to, ako veľmi ťa chcú zmeniť…buď sama sebou, tak si jedinečná a výnimočná a presne takú ťa raz niekto bude nadovšetko milovať.

49564-just-love-yourself

zdroj: https://georgiamayknow.com/2016/03/30/why-you-should-love-yourself/

My ženy ako to nežnejšie pohlavie si teda zaslúžime aj nežnú starostlivosť a tým sa dostávam k produktu o ktorom som dnes chcela písať, pretože presne taký nežný ako si každá zaslúžime je k rukám krém od značky Pilaten. Hlavnou zložkou tohto krému je bambucké maslo a avokádo. Bambucké maslo chráni, zvlhčuje, stimuluje obnovu buniek pokožky rúk a je bohatý na vitamíny A, E a F. Teda ideálny prostriedok pre suchú pokožku, zjazvené tkanivo, popraskanu a podráždenú kožu.  No a okrem toho, že sa krásne postará o ruky aj úžasne vonia. Verím, že sa na tento produkt aspoň mrknete, pretože pocit hebkých rúk, ktoré zanechá je naozaj na nezaplatenie.

17311482_612375965623473_1631906733_o

To by bolo na dnes od mňa všetko. Prajem vám teda krásny večer a nech vstanete ráno s úsmevom do dňa.

Vaša Ivka.♥

 

 

 

Share: