SPOLUPRÁCA, KTORÁ MA BAVÍ ALEBO AKO MI SPOLUPRÁCA ZDVIHLA SEBAVEDOMIE?!

Pár hodín do Vianoc a ja sedím s čajom, ktorý chutí Vianocami nad prvými riadkami jedného z posledných článkov tohto roka. Roka 2018, ktorý je taktiež pomaly na konci. V hlave mám ešte tak 3 články, ktoré chcem vydať do konca roka. Tak dúfam, že to stihnem, haha.

Neviem presne ako ešte tento článok nazvem aby to neznelo len ako bežný promo článok, pretože tento článok ním nebude. Úprimne spoluprác som mala mnoho a vždy som ich delila, teda snažila som sa ich deliť v konečnom dôsledku na tie, ktoré sa mi spájajú s nejakým príbehom, či slovami, ktoré vám chcem povedať. Takéto spolupráce zo srdca milujem, pretože ma bavia a ich výsledok vždy bol lepší. No a potom sú tu spolupráce, ktoré ma istým spôsobom bavia, pretože s produktami viem vyčarovať líčenie, ktorým viem zaujať moje publikum. Avšak ma nebavia až tak ako tie prvé, pretože k ním prevažne nenachádzam toľko slov a postup líčenia niet dokonale fotkami a slovami niekoho naučiť. Tento môj problém sa však čoskoro stane pre mňa minulosťou ale viac vám o tom poviem v ďalšom článku. Prezradím len, že sa je na čo tešiť.

Poďme ale k téme a teda ako som už načrtla spolupráci, ktorú chcem s vami prebrať dnes. Pred skoro rokom ste si u mňa na blogu mohli všimnúť článok v spolupráci so salónom Stibio, ak ste ho ešte nečítali náhodou – napravte to.

V už spomínanom článku som vám predstavila celý salón, ktorý sa skladá z kaderníctva, kozmetiky a tetovacieho štúdia, ktoré som v článku “MOJE PRVÉ TETOVANIE” spomenula o niečo viac, pretože som si u nich nechala ako ste už iste z názvu vyčítali urobiť moje prvé tetovanie.

Dnes sa však zameriame viac na kaderníctvo a kozmetiku. Nedávno sa mi zo salónu Stibio ozvali opäť a ponúkli možnosť nadviazania na spoluprácu z pred roka. Dostala som možnosť si u nich nechať urobiť vlásky, nechty, mihalnice a ošetrenie pleti.

Takže postupne.

Ako prvú som podstúpila zmenu vláskov a zverila sa do rúk šikovnej Viki, ktorá mi splnila jeden z ešte nesplnených vlasových snov. Pokiaľ ma sledujete už nejakú dobu iste viete, že ja som na hlave mala už asi naozaj všetko. No jedno nie. Túžila som po sivom melíriku. Na začiatku boli celkom obavy, či mi farba po odfarbení chytí, avšak som veľmi šťastná, pretože vlásky sú presne podľa mojich predstáv. Takže Viki za túto prácu patrí ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM a vám všetkým ju s kľudným svedomím odporúčam.

Hneď po vláskoch ma čakali nechty, ktoré boli tak trochu výzvou, pretože moje nechtové lôžka sú asi tie najhoršie na svete a po nechtoch, ktoré som nosila doposiaľ som vďaka lepidlu mala aj dosť zničené nechty. Tentokrát moje ruky však zdobia nechty robené na šablónku a teda bez lepidla. A  úprimne? Ich výdrž je fakt neskutočná, pretože ja mám tendenciu do všetkého nechtami narážať. No a toto je výsledok. Posúďte sami.

Prešlo pár dní a ja som sa do Stibia vrátila opäť. Na mojom blogu ste mohli registrovať, že som chodila rok na ošetrenie pleti do jedného štúdia, kde som nechala nemalé peniaze. Rok každý mesiac dookola ten istý proces a výsledok? Áno dostavil sa, avšak na veľmi krátko a moja pleť opäť bola na začiatku. Teda vlastne bola v horšom stave ako na začiatku. Keďže v Stibiu som dostala možnosť ošetrenia pleti u nich a moju predošlú kozmetičku som aj tak chcela meniť, neváhala som. Neviem vám však ešte presne povedať ako toto dopadne. No mám pocit, že som v lepších rukách ako som bola doposiaľ, pretože vidím, že Denisa sa do pleti vyzná. Aj keď to ošetrenie naozaj boli v porovnaní s ošetrením u predošlej kozmetičky. Tak vraví sa, že pre krásu sa trpí. Dúfam, že na tom niečo je a že o pár mesiacov sa vám budem môcť pochváliť s konečne čistou a zdravou pleťou. Pretože ako vždy opakuje, človek, ktorý si problémom pleti neprešiel v takomto rozsahu, nikdy nepochopí aké sú to muky po psychickej aj fyzickej stránke.

Deň na to ma čakali mihalničky, ktorými ukončujem aj tento dnešný rozsiahli článok. Keďže nie som zástanca umelých jednorázových mihalníc, ktoré mám nutkanie nonstop kontrolovať, či sa niekde neodliepajú aj keď viem, že som ich nalepila dobre volila som už druhýkrát v živote nadrobenie mihalníc v štúdiu. Áno viem, líčia sa výraznejšie oči s tým ťažšie ale predsa mám už nejakú prax v líčení, tak to zvládnem. Dúfam. Prvýkrát som si mihalničky dávala robiť u jednej slečny doma pred Blogerom roka, avšak tieto mihy mi vydržali pár dní, pretože opadali veľmi rýchlo. Slečna mi vtedy povedala, že dievčatám bežne vydržia tak 2 týždne, čo mi príde na nadrobené mihy strašne málo. No a mne tie od nej nevydržali ani toľko. Celkom smutné, avšak tieto, ktoré mám dnes robené v Stibiu držia perfektne a zatiaľ mi nevypadla ani jedna umelá mihalnica. Tak uvidíme ako dlho vydržia, no zatiaľ z nich mám neskutočnú radosť, pretože okrem toho, že držia aj vyzerajú veľmi prirodzene na to, že nie sú moje prirodzené.

Táák to by bolo na dnes od mňa všetko a keďže som článok písala až do rána a to znamená, že už sú Vianoce, tak by som vám všetkým chcela zo srdca popriať krásne, šťastné a veselé Vianoce.

 

Share: