SOMETHING NEW?

Stále si za každým sľubujem, že tie články budem dávať častejšie. No čas ide tak rýchlo, že som si ani neuvedomila ako a prešiel skoro mesiac od posledného článku. Asi to bude tým, že je leto a ja buď neustále cestujem alebo na mňa padne taká únava z horúčavy, že nevládzem vstať z postele a keď aj prvá a asi jediná cesta je do vane napustenej studenou vodou.

Avšak popri tom všetkom mi v hlave stále vŕta myšlienka ako posunúť to čo ma baví ďalej a nestáť na jednom mieste. Už je to celkom dlhá doba, čo sa venujem písaniu a mnoho z vás mi píše ako by sa potešili, keby s vami komunikujem už aj prostredníctvom videí. Tak som sa teda rozhodla si dať výzvu a ak sa na mojom YouTube objaví 100 ľudí dám vám prvé video. Čo vy na to?! Dobrá výzva nie? Takže tu máte odkaz na kanál: https://www.youtube.com/channel/UCRWtZUfuo9Okqp9HBuYgM8g   SLEDUJTE A ZDIEĽAJTE! HAHA ..

Teraz iste prídu otázky, prečo a či mám chuť upustiť od písania a vrhnúť sa len na videá…

Písanie síce milujem no od kedy som s ním začala som dospievala a isté veci sa v mojom živote menili a aby som týmto naďalej mohla žiť a veľmi rada by som chcela aby môj blog alebo teda moja tvorba na internete pre vás nebola iba moja  zábavka ale aj robota. Áno z časti je to tak už aj dnes. A to ma ženie k tomu napredovať, nehovoriac o tom, že ma neskutočne začalo baviť pracovať s videami, učiť sa niečo nové, či komunikovať s vami na streame. Ale to bude asi tým, že mám tie najúžasnejšie sledovateľky na svete.

Nuž a keď už hovoríme o novinkách, ktoré s vami dnes chcem zdieľať chcela by som vám teda predstaviť aj PR balíček, ktorý mi prišiel od notino.sk

Na mojom INSTAGRAME som v deň kedy som balíček dostala vám predstavila všetky produkty, ktoré som dostala. No a dnes po ich otestovaní som vybrala pár, ktoré podľa mňa stoja za to sa s vami podeliť o skúsenosti s nimi.

Prvým produktom a favoritom číslo 1 je u mňa táto maska od L´ORÉAL, ktorú som si už dávnejšie zadovážila sama v zelenej variante. Táto však mi ju dokonale dopĺňa a teda jednu používam na T zónu a druhú na ostatnú časť pleti. Čo sa týka ceny tak prvá ma stála niečo okolo 10€ a druhú mám z notino.sk  kde ju však viete kúpiť lacnejšie. https://www.notino.sk/loreal-paris/pure-clay-detox-mask/

 

 

Druhou vecou, ktorá sa mi veľmi zapáčila je taktiež maska na tvár. Táto maska je však narozdiel od predošlej masky textilná a slúži na hydratáciu a vyživenie. Okrem toho, že textilné masky milujem táto k tomu ešte aj nádherne vonia a je v predaji za fakt dobrú cenu. https://www.notino.sk/korika/naturbeauty-exfoliacna-platienkova-maska/

 

 

 

V poradí tretím produktom a rovno v troch variantách sú tieto bieliace zubné pasty od značky MEDIBLANC. Zatiaľ mám však odskúšanú iba čiernu, ktorej musím uznať, že je fakt skvelá a svoj účel si plní. Nuž ostatné som zatiaľ ešte neskúšala. Avšak ak budú rovnako dobré určite sa o nich ešte dopočujete! https://www.notino.sk/mediblanc/strong-black-pasta-pre-kompletnu-ochranu-zubov-s-bieliacim-ucinkom/

 

Predposlednou vecou, ktorú by som sem chcela zaradiť sú dve micelárne vody. Ak ich mám všeobecne zhodnotiť tak na oboch mi maximálne vyhovuje, že z nich necítiť žiadnú prudkú arómu na ktorú som ja celkom dosť háklivá. No ak by som mala vybrať favorita, tak by to u mňa rozhodne bola micelárka od Avene, ktorá je vhodnejšia pre môj typ pleti. Keďže mám zmiešaný typ pleti a miestami problematickejší tak naopak micelárka od Mixa, ktorá slúži proti vysušovaniu pleti nie je asi to najvhodnejšie pre mňa.

 

Tak a sme na konci dnešného článku a je tu posledný produkt, ktorý som sa do tohto článku rozhodla vybrať. SUCHÝ ŠAMPÓN! Nakoľko nie som osobne zástanca suchých šampónov tento ma veľmi milo prekvapil, pretože mi na vlasoch po použití nezanecháva biele škvrny za čo som naozaj veľmi vďačná. Vlasom fakt dodá krásny vzhľad v chvíľach kedy jednoducho nie je čas už na umytie klasickým šampónom. Oh a samozrejme – najlepší spoločník na letný festival. <3 No a čo vy? Ste zástancom suchých šampónov alebo nie? Ktorý je váš obľúbený?

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Share: