SERIÁLOVÝ FAVORITI!

Ahojte! 🙂

Konečne mám čas opäť písať a znovu sa s vami o niečo podeliť. Posledné dni som čas venovala tomu, že mi vypadol blog. Neviem ako sa mi to podarilo ale som rada, že je všetko ako bolo. Teda až na malé zmeny, ktoré ste si isto už všimli pri otvorení tohto článku. Zmenila som dizajn blogu a po dlhom čase môžem povedať, že som s ním naozaj spokojná. Verím, že sa páči aj vám alebo teda,  že si naň rýchlo zvyknete. Ale poďme teda k samotnému článku, ktorý som sa dnes rozhodla venovať mojim obľúbeným seriálom alebo teda seriálom, ktoré som si za poslednú dobu obľúbila a ty by si ich isto mal/a vidieť tiež!

  • Prvý seriál, ktorý spomeniem je “13 REASONS WHY ” alebo teda v preklade podľa knižnej verzie “Mŕtve dievča neklame” – tento seriál je teda posledným, ktorý som videla a zároveň patrí medzi podľa mňa najlepšie aké som kedy vôbec videla. Ide o príbeh mŕtveho dievčaťa menom Hannah, ktorá po spáchaní samovraždy zanechala po sebe 13 kaziet, kde nahrala dôvody, prečo sa rozhodla konať tak. Nebudem vám však prezrádzať viac dej a poviem len, že napriek celkom depresívnemu námetu si ho určite pozriem ešte minimálne raz. Nuž teraz je rad na tom aby som si dočítala aj knižnú verziu.

  •  Gossip girl – alebo teda “super drbna” – tento seriál patrí medzi jeden z prvých, ktoré som kedy dopozerala celé. Príbeh sa odohráva na škole v Manhattne, kde je “kráľovnou” Blair, jej život sa zdá byť perfektný. Teda pokým nám Gossip girl neukáže, že peniaze niesu všetko a nezavedie nás aj do jej osobného života. A až tu sa ukáže, že problémy má každý jedinec. Nuž v porovnaní s prvým seriálom tento príbeh lásky končí šťastne.

 

  • Tretím a zároveň posledným seriálom, ktorý ma zaujal a určite, ak ste ho ešte nevideli vám odporúčam je Pretty little liars alebo teda v preklade “prolhané krásky” – hlavými hrdinkami je niekoľko kamarátok, ktorých kamarátstvo sa rozpadne potom, čo zmizne jedna z nich (Alison). O rok na to však všetkým týmto dievčatám začnú chodiť záhadné výhražné správy od niekoho, kto sa podpisuje “A” . Či prídu dievčatá na to kto to je alebo kde zmizla Alison? Neviem, musím sa priznať, že tento seriál napriek jeho napínavému deju som si ešte nenašla čas dopozerať.

Tak to by bolo na dnes od mňa všetko, verím, že som vás možno inšpirovala k niečomu na pozretie počas voľných chvíľ a budem rada ak mi dole do komentára napíšete vy ten váš obľúbený seriál. No a ešte aby som nezabudla z celého srdca by som všetkým, ktorí za mňa zahlasovali v Blogerke roku chcela poďakovať. Nesmierne si vážim vašu podporu, pretože aj prostredníctvom tých hlasov vidím, že má zmysel robiť to čo ma baví naďalej. No a ak ste ešte nehlasovali, určite ma veľmi potešíte, keď mi ešte do konca tohto týždňa venujete ten svoj hlas. —->> https://blogerroka.sk/2017/ivanne/

Verím, že sa čoskoro vidíme opäť pri ďalšom článku.

Vaša Ivka.

Share: