PRVÝ FASHION POST U MŇA NA BLOGU?!

Ahojte! Dnes sa k vám prihováram s kúsok netradičným príspevkom, avšak s témou, ktorú by som chcela na svojom blogu rozbehnúť – móda.

Nikdy som nebola z ľudí, ktorí majú presne vyhradený štýl obliekania sa, vždy som to riešila tak nejak pocitovo. Jeden deň som mala chuť obliecť sa ležérne a iný zas elegantne a potom sú tu aj dni, kedy mám chuť na extravaganciu. Taktiež si nejak nepotrpím na to aby veci boli značkové, teda pokiaľ nejde o tenisky, tým však nevylučujem, že si neobujem aj topánky, ktoré nie su zrovna značkové. V skratke .. nosím to, čo sa mi páči a v čom sa cítim dobre.

Myslím, že to by asi k predstaveniu môjho štýlu bolo na úvod všetko. Nebudem sa dnes nejak viac rozpisovať, pretože mám “tesne” pred maturitou a ešte mi ostáva naozaj veľa učenia. Rada pre budúcich maturantov – nenechávajte si veci na poslednú chvíľu. Ja síce maturujem až 5.júna a mám na to ešte pár týždňov, avšak neviem kde mi hlava stojí. Takže prejdime rovno na outfit.

Ako som už spomínala – mám rada veci, ktoré sú mi pohodlné a teda milujem aj oversize kúsky. Pri tomto outfite som kombinovala oversize čierne tričko (TERRANOVA) a kárované nohavice (BERSHKA), ktoré patria medzi jedny z mojich najobľúbenejších. Outfit som doplnila hodinkami Daniel Wellington a Pandora náramkom, ktorý nosím 24/7.

Keďže toto fotenie som chcela v retro štýle, tak som v spolupráci s Marcusom vyberala aj miesta na fotenie, ktoré by tejto myšlienke vyhovovali a musím sa priznať, naozaj som si potrápila hlavu. Nájsť niečo, čo by mojej predstave sedelo v Bystrici nebolo jednoduché, avšak veľká vďaka patrí Marcusovi, ktorý sa s mojou predstavou popasoval a urobil mi fotky, ktoré splnili moje očakávania na 100%!

Ostáva mi už asi len na záver sa vás opýtať, či by vás bavili aj takéto príspevky a či by ste chceli viac článkov zameraných aj na módu. Budem rada, ak mi dáte vedieť do komentárov.

S láskou, Ivka!

 

 

Share: