OBĽÚBENCI ZA MESIAC APRÍL!

 Apríl! Veríte tomu? Jar a počasie už vraví, že leto je za dverami. Teplé slnečné lúče nám už v skorých ranných hodinách prerážajú cez okná. Mám nesmierne veľkú radosť z tohto slnečného počasia a z blížiaceho sa leta. Ahh<3 Keď si predstavím opäť dlhé večeri, vodu, slnko a zážitky, ktoré vždy leto prinesie som radosťou bez seba. Nemôžem uveriť tomu, že prešlo pomaly 365 dní od minulého leta a že je to opäť tu a ja sa veľmi teším. Rovnakú radosť mám sama zo seba, že tu dnes stojím opäť po pár dňoch od posledného článku, aby som vám povedala čo sú moji obľúbenci za mesiac apríl.

 Teda pravdupovediac, nebudú to úplne len obľúbenci za mesiac apríl. Neviem si ani presne spomenúť, kedy naposledy som napísala článok na štýl “obľúbenci“. Takže zhrniem sem obľúbencov za posledné obdobie a rozdelím to tentokrát na viac kategórií. Jednoducho zhrniem všetko, čo ma za posledné obdobie oslovilo a všetko o čo sa chcem s vami podeliť.

 Začnem teda kozmetikou. Medzi najväčších obľúbencov sa zadelilo viac produktov od značky, ktorá momentálne tvorí najväčšiu časť mojej dekoratívnej kozmetiky. NYX si ma získal napriek tomu, že s nimi nespolupracujem a ani som nespolupracovala. Teda tieto produkty ma proste oslovili v obchode alebo som ich dostala k mojej 18ke a názor na ne vám píšem proste len preto, že ma naozaj zaujali natoľko, aby som ich radila medzi obľúbencov.

Moja najväčšia srdcovka je aktuálne rozjasňovač DUO CHROMATIC s ružovým odleskom. Na toto počasie je úžasný a k mojej aktuálnej červenej farbe vlasov krásne ladí. Pleť s ním vyzerá zdravšie, živšie, krajšie a v slniečku je fakt nádherný. Ohhh<3 Ako veľmi som si za poslednú dobu zamilovala rozjasňovače. Kedysi sa mi to vôbec nepáčilo a dnes by som ho dala asi všade a vždy. Milujem rozjasnenú pokožku v slnečných lúčoch.

 

Druhým najobľúbenejším produktom z dekoratívnej kozmetiky je paletka tieňov, ktorá ma neskutočne nadchla zložením. Síce obsahuje iba 4 farby ale majú rôzny finish – matný, polo-matný a trblietavý. Paletka možno nesadne každému, pretože farby nie sú to, čo väčšina nosí na denné líčenie. Aj ja som kedysi mávala veľký rešpekt pred niečim, čo nebola zlatá alebo hnedá. Nuž učiť sa hrať s farbami je fakt niečo, čo ma dnes nehorázne veľmi baví. Možno s touto paletkou neurobíte jemné líčenie do školy ale na stužkovú, ples alebo párty, či festival je úplne ideálna a obdobie festivalov sa pomaly ale iste začína. Takže u mňa toto leto táto paletka bude rozhodne NUMBER ONE!

Tretím obľúbencom a zároveň posledným pre tento článok z kategórie – dekoratívna kozmetika je rúž s fascinujúcim aplikátorom. Tento rúž som dostala ako darček a pravdupovediac odtieň ma na ruke prv veľmi nezaujal no po aplikácií som si ho zamilovala. Jeho farba na perách sa mi veľmi páči a ten pocit, ktorý zanecháva. Ahh<3 Dlho som hľadala rúž pri ktorom nebudem mať pocit, že mám na perách vrstvu niečoho nepríjemného, či lepkavého. Tento je proste dokonalý, pery zanechá úplne matné a pocitovo by som to opísala ako keby máte zamat na perách – neskutočne príjemný a rozhodne si musím zaobstarať pri najbližšej návšteve NYX-u aj iné odtiene, pretože tento toto leto veľmi rýchlo spotrebujem.

Presuniem sa teda k druhej kategórií obľúbencov za posledné obdobie a to do kategórie seriály. Nebudem vám však k nim veľa písať, pretože vám nechcem prezrádzať dej. Podotknem iba, že som veľmi vyberavá na filmy a na seriály ešte viac, takže tieto si ma naozaj získali a dejovo stoja rozhodne za pozornosť každého.

Prvý seriál, ktorý ma oslovil bola TERRANOVA – tento seriál som pozrela v priebehu asi jedného týždňa a napriek strachu, či ma bude baviť si ma veľmi získal a ušla mi pri ňom nejedna slza. Jednoducho nádherné. A určite doporučujem pozrieť si každému, kto hľadá dobrý seriál ale nie príliš dlhý a aj tým, čo si jednoducho chcú pozrieť niečo naozaj kvalitne dobré.

Mojim druhým obľúbencom sa stal seriál THE 100. Budem sa opakovať ale jednoducho nádherný, kvalitne spracovaný seriál a doporučujem pozrieť taktiež každému – predovšetkým tým, čo pozreli Terranovu a hľadajú niečo kúsok podobné, avšak dlhšie.

Tretím a mojim aktuálne sledovaným seriálom je seriál RIVERDALE. Nebudem klamať, seriál som začala pozerať tak ako asi väčšina žien pre obsadenie jednej z hlavných postav Colom Sprouse (snaď to skloňujem dobre ) . Cola sledujem už od detstva z Disney a nemýslím si, že je niekto kto by ho nepoznal z čias Zacka a Codyho. Seriál veľa ľudí radí medzi podobné Pretty little liars, avšak mňa osobne Riverdale baví omnoho viac a Pretty little liars som nikdy nedopozerala. Skôr by som ho spracovaním prirovnala seriálu, ktorý minulý rok bol nesmierne populárny a to 13 reasons why. Každopádne Riverdale je z iného súdka ako predošlé seriály ale napriek viac pochmúrnemu deju stále veľmi pekný seriál.

Na záver prechádzam k poslednej kategórií obľúbencov a to k hudbe. Nechcela som sem pôvodne radiť skladby ale keďže mi stále na Ask, či iné sociálne siete píšete, akú hudbu momentálne počúvam rozhodla som sa vám sem dať mojich top 5 skladieb za posledné obdobie. Nebudem k ním písať tentokrát vôbec nič, pretože chcem, aby ste si názor urobili sami a zanechalo to vo vás pocit neovplyvnený mojim názorom. Budem rada ak mi do komentára napíšete vaše obľúbene produkty, seriály ale aj piesne a samozrejme, či vás niektorá z mojich obľúbencov zaujala a čím. Na dnes sa s vami lúčim a prajem vám príjemné vypočutie skladieb. (ÁÁ  takmer by som zabudla v predchádzajúcom článku prebieha súťaž do ktorej sa stále môžete zapojiť.)

 

Share: