NUDES PALETTE!

Občas sa to stane. Tešíte sa z veľmi ospevovaného produktu kvalitnej značky no, keď ho konečne držíte v rukách príde sklamanie. Čo sa stalo teda aj mne už viackrát. Nuž tentokrát ma milo prekvapila menšia paletka očných tieňov od essence. Stalo sa mi, že ma sklamali “luxusnejšie” značky kozmetiky a tak som si povedala prečo nedať šancu niečomu menej “ospevovanému”…

15725247_577115415816195_586820234_o

Táto paletka sa skladá zo štyroch matných tieňov a štyroch trblietavých tieňov. Tiene sú v porovnaní s paletkami, ktoré som mala doteraz naozaj veľmi dobre pigmentované. Jediné mínus, ktoré má toto balenie oproti iným (drahším) paletkám je asi to, že neobsahuje štetec na očné tiene. Myslím si, že toto je však celkom zanedbateľné mínus, pretože ten sa dá kúpiť naozaj v každej drogérií.

15778528_577114929149577_930825285_o

Ale poďme sa vrátiť naspäť ku tieňom… paletku mám síce iba pár dní, ale už teraz viem, že mojim každodenným spoločníkom bude najsvetlejší tieň z paletky, pretože očká krásne rozžiari a dodá im tak opticky väčší vzhľad.

Prečo som siahla práve po tejto paletke? – pokiaľ ma poznáte a aspoň na očko viete, ako sa líčim…tak vám nemusím asi vravieť, že nie som typ dievčaťa, ktoré musí mať vždy červené pery alebo ružové líčka. Ja skôr uprednostňujem zlatisté, hnedé a iné menej výrazné odtiene, či už ide o líčenie očí alebo celkový look. A práve preto som si túto paletku zamilovala.

Verím, že sa vám dnešný príspevok páčil a že ste si užili Vianoce aspoň tak, ako ja. No a keďže sú tie sviatky tak hádam sa mi podarí popísať viac článkov a uvidíme sa už čoskoro. Zatiaľ vám prajem príjemné chvíle v domácom prostredí, lásku a hlavne zdravie.

HAVE A GREAT DAY!♥

Share: