NATALLIPA!

Dnes som sa rozhodla svoj článok venovať mladej a neuveriteľne krásnej bloggerke, stylistke a modelke Natallipa.

Verím, že viacerým z vás je už Natallipa známa a že ste sa rozhodli čítať tento článok aby ste sa o nej dozvedeli viac. Pre tých ktorím je Natallipa ešte neznáma – jej celé meno je Natália Pažická. Pôsobí ako bloggerka, modelka a vloggerka.

N37A0347_F

Prečo som sa vlastne rozhodla písať o Natallipa?

Veľa z Vás sa ma na asku a v správach pýtalo, kto je pre mňa inšpiráciou, koho obdivujem a koho blogy si rada čítam. A dnes som sa rozhodla skúsiť Vám zodpovedať tieto otázky. Natallipa som si prvýkrát všimla na instagrame, neviem presne ako som sa k nej dostala, ale okamžite ma zaujala svojim štýlom a výzorom. A tak som si ju vyhľadala asi na všetkých sociálnych sietiach. Čím viac som ju sledovala tým viac sa mi páčila až sa stala mojou veľkou inšpiráciou. A tak som sa rozhodla ju požiadať o rozhovor pre môj blog. Takže pome na to!

N37A0237_F

Od kedy sa venuješ modelingu?

Modelingu som sa začala venovať keď som mala 13 rokov. Prvé 2 roky som chodila len na prípravné tréningy a v 15tich som prvýkrát vycestovala do zahraničia.

Čo by si poradila dievčatám, ktoré chcú a majú nato byť modelkou ale majú nízke sebavedomie?

Ak si niekto myslí, že vám modeling pomôže v získaní sebavedomia tak práve naopak. Táto robota vás núti stále sa s niekým porovnávať a stretnúť sa s mnohými odmietnutiami. Ak však neveríte v samú seba a nieste so sebou spokojné, neradím vám začať s modelingom. Je to psychicky náročné povolanie. Nehovorím o veľkom egu alebo o spomínanom vysokom sebavedomí ale musíte sa mať rady v norme.

Ako vznikol tvoj vzťah k móde?

Od malička som milovala módu a vždy som vedela, že sa jej raz budem venovať. Prvou príležitosťou bol práve modeling, ktorý mi ukázal neuveriteľne veľa zo sveta módy a jej zákulisia. Vďaka modelingu som sa neskôr stala módnou stylistkou a aj blogerkou.

Ako by si ty sama popísala svoj štýl?

Môj štýl sa popisuje ťažko pretože nemám pocit, že spadám len pod jednu kategóriu. Mám rada vintage veci voľného strihu, miesto opätkov vždy siahnem po platformách. Som chudej a vysokej postavy no málokedy na mne nájdete niečo obtiahnuté. Mám rada aj eleganciu no opäť po svojom a určite nie v štýle šaty + opätky. Kto sleduje môj blog by vedel asi lepšie popísať môj štýl keďže ja sama sa nejako nezaraďujem. Jednoducho nosím čo sa mi páči a teda každú sezónu mám nejaký iný MUST HAVE.

Prečo si sa rozhodla písať blog a čo teba konkrétne na tom baví?

Natallipa vznikla prvý krát keď som mala asi 16 rokov no vydržalo mi to asi 2 mesiace. Všetko sa zmenilo keď som stretla svojho priateľa, fotografa Tomáša Thurza, ktorý ma prehovoril aby sme to skúsili zas. Tým pádom spájame dokopy to čo milujeme. Módu, módnu fotografiu a mňa už od základnej školy bavilo písať slohy takže sa to krásne spojilo do jedného módneho blogu. Baví ma na tom všetko a hlavne to, že môžem inšpirovať ľudí s nie tak celkom typicky slovenskou módou.

Podporuje ťa od začiatku rodina  v tom čo robíš?

Rodina si pravidelne môj blog číta a podporujú ma v tom. Stále to síce berú ako také moje malé hobby no nevidia koľko je za tým hodín ťažkej roboty.

Ako ťa vnímali kamaráti a okolie, keď si začínala s modelingom, blogom atď. ?

Prvé roky modelingu som pred svojími kamarátmi tajila. Nepýtajte sa ma prečo sama neviem haha. Vtedy to bolo trošku viac tabu a bála som sa, že o mne kamaráti zmenia mienku. Po rokoch si však na to úplne zvykli a nemám pocit, že by to bola nejako extra rozoberaná téma. S blogom ma všetci okolo podporovali a prvé likes mám vždy od kamarátov, ktorý si blog radi čítajú. Vážim si každú podporu a kompliment!

Kto je tvoj vzor ?

Nikdy som nejaký celebritný vzor nemala a asi mať ani nebudem. Príde mi to povrchné. Mojím skutočným vzorom je moja stará mama, ktorú nadovšetko ľúbim za jej starostlivosť a dobré srdce.

Máš nejaký cestovateľský sen?

Precestovala som toho už veľa a moje srdce vždy ostáva v Ázií. Takže môj cestovateľský sen je prejsť ju do bodky celú.

Čo rada robíš vo voľnom čase?

Vo voľnom čase rada pečiem, milujem kvalitné jedlo, hrám sa svojou mačkou, športujem a užívam si život bez vysokej školy, ktorý sa mi čo chvíľa skončí.

A na záver..existuje niečo čím sa v živote riadiš?

Riadim sa viacerými vecami no byť dobrý k iným stvoreniam na tejto zemi je asi pravidlo číslo jedna, ktoré tento svet potrebuje v týchto časoch asi najviac.

N37A0306_F

Kde všade ju môžete sledovať?

Blog: http://natallipa.com/

Instagram: https://www.instagram.com/nataliapazicka/

FB Page:  https://www.facebook.com/natallipa/

Tak to by bolo na dnes odo mňa všetko. Každopádne ak máte akékoľvek otázky určite mi ich napíšte do komentára! 🙂

Have a great day! ♥

 

Share: