MINULÝ ROČNÍK NOVÁČIK, DNES 9. MIESTO?!

Mnoho z vás už teda iste postrehlo, že som sa tento rok zúčastnila Afterparty BLOGER ROKA 2018, nakoľko som získala krásne 9. miesto za ktoré som veľmi vďačná. Moje najväčšie ďakujem patrí Lucid, ktorá mi udelila divokú kartu a práve vďaka nej som dostala možnosť spoznať nových ľudí a odniesť si nové nápady, či inšpirácie do ďalšieho roka. No a samozrejme ďakujem každému, čo ma podporil v súťaži svojou SMS.

Zo začiatku som sa tento večer cítila kus nesvoja. Celá táto akcia bola plná ľudí, ktorí sa už ako tak medzi sebou poznali a ja no.. minulý rok som súťažila ako nováčik a dnes 9. miesto?  Príliš rýchlo sa to zbehlo. Avšak mám nesmierne veľkú radosť, že vám o tom dnes môžem napísať. Teší ma, že sa s vami môžem podeliť o fotky, či pocity z tohto večera ale i o moju prípravu na tento večer.

Čo sa týka outfitu na tento večer volila som čiernu crop-top blúzku a biele nohavice. Oba tieto kúsky som ulovila v Terranove do 30€ a podľa mňa sú fakt nádherné. No a aktuálne tie pruhy letia, takže čo si budeme vravieť. Ako obuv som sa prv rozhodovala medzi topánkami bez platformy alebo topánkami s vyššou platformou. Ako vidíte na fotke opätok to vyhral. (Aj keď celý večer na opätkoch nebol zrovna najpríjemnejší, myslím si, že k outfitu ladili perfektne. ) Keďže nie som veľmi na retiazky, prstene, náramky,… tak som zvolila ako doplnok Pandora náramok, ktorý z ruky vlastne nedávam skoro vôbec a kabelku z ktorej mám veľkú radosť, pretože je veľkostne presne podľa mojich potrieb. Kde som ju ulovila to vám žiaľ nepoviem, pretože v poslednom zhone, keď som ju kupovala som to aj prehliadla. No myslím, že to bol Sinsay.

Na záver sa dostávam k najžiadanejšej časti a to k otázke, ktorá ma sprevádzala celý večer a aj po ňom. KTO MI ROBIL VLASY A MAKE-UP? Keďže sa líčeniu venujem sama, tak aj make-up bola moja práca, avšak o vlásky sa mi postarali v G-Bar v Bratislave. Tento salón ma už dávnejšie zaujal na Instagrame a konečne som našla pravú príležitosť na to zájsť tam a zveriť sa im do rúk a myslím, že som urobila dobre a rada sa tam opäť vrátim. Nuž bude niečo pravdy na tom, že G-Bar je viac než len salón krásy.

A čo vy? Navštívili ste už G-Bar? Páčia sa ja vám tak veľmi ich práce ako mne? <3

 

Share: