MARY KAY – JAR/LETO NOVINKY 2018

Verili by ste? Máj nám končí a máme tu o pár dní prvý letný mesiac. Ani neviem ako sa to stalo a ďalší školský rok mám pomaly za sebou. Pravdupovediac tento ročník bol pre mňa najťažším ako po fyzickej tak aj po psychickej stránke. V mojom živote nastalo veľa zmien o ktorých aj napriek otázkam, prečo som menila v 3. ročníku školu nechcem viac rozprávať. Aspoň nie dnes, možno jedného dňa, keď na to budem pripravená. Poviem len toľko, že zmena školy bola jedným z mojich najťažších rozhodnutí v živote a voľba externého štúdia bola pre mňa našťastie tým správnym rozhodnutím. Konečne som dostala možnosť nájsť seba samú a zistiť, čo ma naozaj baví popri škole a aj keď nemám excelentné známky, pretože som bola vyčerpaná a napriek snahe som sa niektoré veci hold nedokázala naučiť toľko ako keby som okej. Nuž je asi okej nebyť vždy len okej.

Za túto možnosť, že môžem takto študovať a aj keď nie som excelentná študentka mám možnosť hľadať sa ďakujem predovšetkým svojim rodičom, pretože nebyť nich asi by som sa ešte trápila niekde s učebnicou technického predmetu v ruke deň čo deň. Nemôžem síce povedať, že moja súčasná škola je niečo, čomu sa chcem v živote venovať, avšak bolo to najlepšie riešenie, ako môcť dokončiť školu a prísť aj na to, čo ma baví, čo chcem v živote a naopak čo nie.

Tak ako na každú stránku môjho života toto neľahké obdobie malo dopad aj na môj blog. Písanie ako som už mnohokrát povedala od srdca veľmi milujem a som rada sama za seba, že opäť sa dostávam na vlnu nápadov a možností. Možností spolupracovať ale i písať viac. Čo ma nesmierne teší je, že aj napriek obrovskej pauze pre môj nie najlepší stav ste tu ostali so mnou a podporili ma svojimi hlasmi v súťaži Bloger roka 2018, kde práve prebiehajú posledné dni hlasovania a poradie podľa počtu hlasov je pre mňa niečo o čom som doposiaľ ani nesnívala.

Rovnako ďakujem, že toto obdobie mi jedna z mojich najobľúbenejších značiek opäť spríjemnila krásnym balíčkom noviniek. Mary Kay tak ako vždy aj toto obdobie predstavila na trhu pár očarujúcich noviniek. Medzi mojich najväčších favoritov ako ste si mohli všimnúť pri dopade slnečných lúčov na pokožku patria rozjasňovače.

Medzi novinkami Mary Kay uviedla na trh aj rozjasňovače s fakt úchvatným dizajnom. No povedzte sami. Okrem prepracovaného dizajnu sú v ponuke odtiene fakt pre každého. Suma za tento rozjasňovač je 32,50 € a teda nie je najmenšia ale predsa za kvalitu sa platí, či nie?

Druhým produktom z ktorého som mala skoro tak veľké nadšenie, ako z rozjasňovača je sada štetcov. Ako sa vraví – štetcov nie je nikdy dosť! Keďže som vystriedala už za roky, ktoré sa líčeniu venujem naozaj veľké množstvo štetcov môžem povedať, že tieto majú asi najmäkšie vlákna. Sada nie je veľká, avšak ideálna pre každú žienku, ktorá túži po kvalitnej sade štetcov a pre tie, ktoré štetce oslovili ale nepotrebujú celú sadu sa dajú štetčeky zakúpiť aj samostatne – TU.

Predtým ako sa dostanem k produktu, ktorý bol celkovo u mňa novinkou a nikdy som nič podobné neskúšala ešte venujem riadky produktu, ktorý mi príde ako úplný must have na leto pre každú osobu, ktorá sa maľuje. Fixačný sprej mi práve prišiel v správny čas, pretože som akurát minula sprej od Nyxu, ktorý som si zaobstarala minulé leto v Prahe a teda som ešte sama zvedavá, ktorý po dlhšom používaní bude mojim favoritom. Zatiaľ však oproti spreju od Nyxu tomu od Mary Kay môžem dať plus za to, že nie je tak lepkavý a teda na pleti je ľahší.

Posledným produktom, ktorý mi prišiel a teda už spomínanou novinkou aj pre mňa je samoopaľovacie mlieko. Vzhľadom na to, že som veľmi biela a bohužiaľ slnko ma v láske nemá a asi nikdy ma neopáli a o hnedej pokožke môžem len snívať som sa rozhodla skúsiť túto voľbu jemného zafarbenia pokožky. Nemôžem toto samoopaľovacie mliečko porovnať s iným, pretože som iné nikdy neskúšala a po pár použitiach môžem dať produktu plus rozhodne za pekný odtieň, ktorý pokožka naberie už po prvom použití, avšak mínus bude pre mňa asi výdrž a fľaky, ktoré sem tam vzniknú. Nuž to bude asi problematika všeobecne u všetkých samoopaľovacích mliek.

A čo vy? Čo je vás must have produkt na jar/leto? Skúšali ste už samoopaľovacie mlieka? Aká je vaša skúsenosť? Budem rada za každý jeden komentár a vidíme sa snaď čoskoro pri ďalšom článku. <3

Share: