MARK SCRUB!

Krásne ránkóóó všetkým! 🙂 Dnes sa vám opäť ozývam po pár dňoch s novým beauty článkom a tentokrát s veľkým nadšením. Pretože dnes vám mám možnosť predstaviť toho najúžasnejšieho a najlákavejšieho svojou vôňou. Marka! Nie, nehovorím o chlapcovi ale o peelingu, ktorý si ma dostal už po otvorení.

Produkt MARK SCRUB som poznala dlhšie z fotiek rôznych známejších blogeriek, vlogeriek, nuž nedalo mi a rozhodla som sa spolupracovať s Markom, pretože som ho musela vyskúšať a napísať vám, či je ozaj  je až tak dobrý. Produkt na zrecenzovanie mi poslal e-shop: www.markscrub.com, ktorému ešte raz veľmi pekne ďakujem.

KTO JE VLASTNE MARK?

Mark je produkt, ktorý sa skladá z čisto prírodného zloženia a to z kávových zŕn kávy robusta, hnedého cukru, morskej soli, mandľového oleja, organického kokosového oleja, prírodného esenciálneho oleja a vitamínu E. Dostupný je v rôznych variantách a to napríklad s kokosom, čokoládou, citrusom alebo aj v novom už Mark prišiel aj s letnou melónovou novinkou. Ja osobne som dostala možnosť vyskúšať citrus, avšak váš výber nechám na vás, pretože sto ľudí sto chutí. No Marka si jednoznačne zamilujete!

Okrem zloženia sa nám Mark predstavuje  na balení aj sám a to:

“Volám sa MARK

a chcem s Tebou spojiť príjemné s užitočným. Budem Ťa hýčkať, starať sa o Teba a po ťažkom dni pohladím Tvoje telo a dušu. Poď so mnou užijeme si v sprche krásne chvíle.”

ČO PRODUKT MARK SCRUB SĽUBUJE?

“Kým káva prebúdza zvnútra, ja budem hýčkať Tvoj zovňajšok. Postarám sa, aby bola Tvoja pokožka hebká a jemná a rád sa za teba pobijem s jej nedokonalosťami.”

Toto je to, čo nám produkt sľubuje na zadnej strane balenia a úprimne a s radosťou vám môžem povedať, že Mark vám nesľúbi nič, čo nemôže splniť. Pokožka ozaj už po prvom použití je na dotyk hebká, mäkká a krásne vonia aj hodiny po káve. Vôňu si teda určite okamžite zamilujú milovníci a milovníčky kávy medzi ktoré sa hrdo hlásim aj ja.

AKO SA MARK SCRUB POUŽÍVA?

Balenie otvor opatrne a nenaruš uzatváranie, ktoré ti bude pomáhať pri uskladňovaní na suchom a chladnejšom mieste. Na jemne navlhčenú pokožku tela (pokojne aj tvár) pomocou rúk nanes krúživými pohybmi a nechaj pôsobiť cca 5 minutiek. Opláchni a užívaj si pocit pokožky hebkej ako bábätko. Produkt sa doporučuje používať 2-3krát do týždňa a teda určite sa vám s odstupom času ozvem s výsledkami dlhodobej skúsenosti. Keďže som počula, že produkt dokáže bojovať s akné a inými nedokonalosťami, tak som zvedavá, či splní aj toto moje očakávanie. Nuž to si povieme neskôr.

Verím, že si aj vy vyberiete toho vášho favorita medzi produktmi MARK SCRUB a že sa stane vašim dlhodobým spoločníkom v kúpeľni. Majte sa krásne a užite si víkend!

Vaša Ivka.

 

 

 

 

Share: