LETNÉ NOVINKY!

Vítam vás opäť pri mojom novom článku. Úprimne sama som donedávna nevedela, či ešte vôbec niekedy niečo napíšem. Nechcem sa však v dnešnom článku veľmi venovať tomu prečo som 4 mesiace nič nenapísala, pretože tejto téme by som musela venovať minimálne jeden celý článok aby som povedala k tomu všetko. Nuž predsa len v skratke v mojom živote sa za posledné mesiace veľmi veľa toho zmenilo. Zmenil sa môj postoj k mnoho veciam, či už  v súkromnom živote alebo v sfére blogov. Jednoducho potrebovala som čas pre seba a pre zoradenie priorít v mojom živote, keďže sa môj život a môj pohľad na svet dosť zmenil.  Ale jedno sa nezmenilo a to vám môžem sľúbiť – písanie som vždy milovala a vždy rovnako milovať budem. Poďme teda teraz k podstate tohto článku a tomu o čo by som sa s vami chcela dnes podeliť – môj letný haul.

Okrem toho, že som počas tohto leta precestovala rôzne pekné miesta som si z nich odniesla aj pár maličkostí a tak som vybrala pár z nich, ktoré som už otestovala.

Po prvýkrát v živote som siahla po veľmi ospevovanej značke svojou kvalitou – NYX. Vzhľadom na ceny produktov tejto značky som siahla len po pár produktoch, ktoré sú u mňa takým základom a to make-up, korektor, fixačný sprej na make-up a báza pod očné tiene. Musím však povedať, že za cenu týchto produktov by som očakávala viac, aj keď neznamená to, že nemôže to čo mne nevyhovuje vyhovovať iným. Ale predsa všetko má aj svoje klady a aj zápory.

  

– MAKE-UP –

Make-up je u mňa jedna z vecí, ktorá mi sadne len veľmi ťažko ale to len pretože som veľmi bledá a tak som siahla po porcelánovom odtieni. Make-up ako taký mi odtieňom celkom sadol, avšak to sa o jeho konzistencií povedať nedá. Pri testovaní na ruke mi prišiel celkom dostatočne hustý s taktiež celkom dosť dobrou krycou schopnosťou. No po prvom nanesení na pleť ma hneď sklamal. Pokiaľ si ho nezačnete vrstviť tak vám nezakryje vôbec nič.

         Takže pre dievčatá so sklonmi k akné alebo výraznejšími kruhmi pod očami – NEODPORÚČAM tento make-up je podľa mňa vhodný jedine na zjednotenie tónu pleti.

– KOREKTOR –

Keď už som teda začala s produktom, ktorý ma až tak neoslovil tak budem pokračovať ďalším a to korektorom, ktorý je taktiež v porcelánovom odtieni. Teraz však musím povedať, že čo sa týka celého korektoru – odtieňu aj konzistencie a krytia tak korektor od Catrice je omnoho lepší za oveľa dostupnejšiu cenu.

Takže opäť NEODPORÚČAM.. zbytočná strata peňazí.

– BÁZA POD OČNÉ TIENE –

Po pár negatívnych slovách na produkty tejto značky je čas na pár kladov a tie by som jednoznačne pripísala tejto báze pod očné tiene. Jej konzistencia je dosť tuhá na to aby tiene sa na ňu perfektne uchytili a vzhľadom na bielu farbu bázy aj tie menej pigmentované tiene sa na báze krásne uchytia. Negatíva som zatiaľ žiadne nenašla a teda túto bázu jednoznačne ODPORÚČAM!

– FIXAČNÝ SPREJ –

Pokiaľ ide o fixačné spreje tak veľmi nemám s čím porovnávať, pretože mi nikdy neprišiel sprej na zafixovanie looku potrebný, ale po skúsenosti s týmto sprejom musím povedať, že som sa mýlila. Keď porovnám líčenie po pár hodinách bez a so zafixovaním tak ten rozdiel tam naozaj je. Sprej teda ODPORÚČAM každej žene, či už aby make-up vyzeral ako má počas školy, dôležitého stretnutia alebo aj na rôzne nočné akcie.

 

Na záver článku by som teda ešte chcela rozobrať druhú kozmetickú značku a to MARY KAY.

S touto značkou som spolupracovala začiatkom roka a bola to moja prvá spolupráca s nimi. Vtedy som nevedela do čoho vlastne poriadne idem. Vedela som, že značka Mary Kay patrí medzi kvalitnejšie značky a tak som to skúsila. Všetky produkty, ktoré som vtedy dostala na testovanie si ma naozaj získali a vtedajšiu paletku očných tieňov od nich používam asi pri každom výraznejšom líčení.

Nedávno ma však pani z Mary Kay oslovila opäť, či by som nemala záujem zúčastniť sa predstavenia novej kozmetiky- za čo som ešte raz nesmierne vďačná. Aj keď pre pár osobných dôvodov ako som písala v úvode som toto pozvanie tentokrát musela odmietnuť a tak mi poslali pár noviniek domov. No a opäť nesklamali. Pri značke Mary Kay teda pre mňa jednoznačne platí, že kvalita niečo stojí.

-PALETKA OČNÝCH TIEŇOV-

Nová paletka očných tieňov nesie meno Berry Haute. Tieto tiene sú oftalmologicky testované, vhodné pre citlivé oči i v prípade nosenia kontaktných šošoviek, dlhotrvajúce farby, ktoré neblednú a nezlievajú sa do vrások a predovšetkým sú to sýte farby s ľahkou konzistenciou. Táto paletka je podľa mňa farbami krásne zladená a jej asi jediné mínus je to, že je veľmi maličká a teda sa veľmi rýchlo minie, čo pri limitovaných edíciách nieje aspoň podľa mňa najlepšie.

– RÚŽ –

    Čo sa týka rúžov nie som ich veľký fanatik a ľudia, čo ma poznajú vedia,   že ak ide o rúž volím prevažne zemité odtiene. Ale keďže teda moja zbierka zemitých odtieňov potrebovala kúsok oživiť tak som zvolila odtieň Luminous-Lilac. Dizajn rúžu ma veľmi uchvátil no o jeho odtieni sa to až tak povedať nedá – je naozaj pekný, avšak očakávala som, že bude o niečo viac tmavší a teda nebude asi pre mňa voľbou na každodenné nosenie.

– OČNÁ LINKA –

Posledným produktom, ktorý vám dnes spomeniem je očná linka v podobe fixky. Rozhodla som sa práve  týmto produktom ukončiť článok, pretože ma zo všetkého oslovil najviac. S radosťou môžem povedať, že lepšiu linku na oči som doposiaľ nemala. Určite to pozná každá, ktorá si maľuje linky. Keď ich chceme tenké nejde to, pretože sa vždy rozpijú a nakoniec z vysnívanej tenkej linky vznikne linka cez celé očné viečko. No táto linka ma zaujala práve tým, že je pekne ostrá a od kedy ju mám nestalo sa mi, že by chvostík linky nebol ostrý alebo, žeby sa mi rozpila. Takže k nej vám môžem už povedať len a len jedno a to, že určite všetkým ODPORÚČAM.

Verím, že sa mi podarilo vám pár noviniek v mojom kozmetickom kufríku priblížiť a že sa vám nový článok opäť po dlhej dobe páčil. Majte sa krásne a užívajte posledný deň prázdnin. <3

Share: