KRASOTIKA #1

Ahojte krásky 🙂 Vítam vás pri prvom beauty článku v tomto roku. A s novým rokom som sa rozhodla spraviť  sériu “UNBOXING” …. teda sériu, kde vám budem predstavovať balíčky, ktoré mi prišli od nejakej spoločnosti. Dnešný článok by som teda chcela venovať spoločnosti KRASOTIKA, ktorá mi poslala tri produkty. Poďme si ich teda spolu predstaviť!

Balíček obsahoval riasenku E style Extra Lenght & Volume Lashes, rúž Jordana a ceruzku na obočie L.A. Girl Shady Slim

Ako prvé by som vám chcela predstaviť riasenku, ktorá ma veľmi potešila, či už pretože mi tá moja akurát došla ale aj preto, že som mala možnosť po dlhej dobe skúsiť niečo nové. Riasenka má veľmi tenkú kefku, ktorá nanesie farbu až ku korienkom narozdiel od riaseniek s hrubšou kefkou na ktoré som bola ja zvyknutá. Túto riasenku by som doporučila však hlavne dievčatám, ktoré sa veľmi nelíčia a skôr preferujú nahé líčenie, pretože na očiach vyzerá narozdiel od riaseniek s hrubšou kefkou omnoho prirodzenejšie.

15933992_581436492050754_1752408839_o

Druhým produktom, ktorý som testovala po prvýkrát bola tenká vysúvacia ceruzka na obočie. Táto ceruzka mi prišla v mojom odtieni obočia za čo dávam e-shopu veľké plus! Oproti drogérkam, kde nájdete tak 2-3 odtiene ceruziek na obočie tu ich máte na výber až 10.

Ceruzka z jednej strany obsahuje kefku na obočie, ktorou obočie perfektne upravíte pred jeho samotným vyplnením. Z druhej strany sa nachádza tenká ceruzka, ktorá sa dá vysúvať a netreba ju strúhať. Keďže ja som vážne veľmi lenivý typ človeka na strúhanie ceruziek, tak za toto má u mňa opäť táto ceruzka veľké plus! No a v porovnaní so strúhacími ceruzkami sa vám pri tejto nestane, že obočie bude hrubšie, ako ste pôvodne chceli. – Odporúčam :)!

15877776_581436525384084_2103217177_o

Posledným produktom z tohto balíčku je rúž, ktorý ma taktiež veľmi potešil. Musím povedať opäť – veľké plus za to, že sa spoločnosť Krasotika trafila do odtieňu. Jednak mi prišiel rúž, ktorý má zemitý odtieň ( milujem zemité odtiene, či už na perách alebo očiach) a navyše je matný. A keďže ja veľmi neobľubujem teplé odtiene rúžov, tak sa tento rúž dostáva priamo z balíčku do mojej kozmetickej taštičky, ktorú mávam stále po ruke. Samozrejme, nech už ste milovníkom ktorejkoľvek farby určite si vyberiete rúž, ktorý sa NEOTLÁČA, NELEPÍ a NEHRUDKAVIE.

Táák krásky, to by bolo opäť na dnešok od mňa všetko. Verím, že sa mrknete na e-shop KRASOTIKA a zamilujete si jeho sortiment aspoň tak ako aj ja.

Vaša Ivka.

Share: