KOLAGÉNOVÁ MASKA NA PERY!

Nedávno som vám predstavila čiernu masku Pilaten v článku o maskách –> http://ivanne.itpages.sk/masks/ a dnes by som s touto značkou chcela pokračovať a tentokrát formou kratšieho článku predstaviť  druhý produkt, ktorý som mala možnosť vyskúšať. Kolagénovú masku na pery. S maskami na pery som doposiaľ skúsenosť nemala a pery hydratovala iba pomocou balzamu na pery, pretože niečo ako masku na pery som v drogérkach ešte doposiaľ nevidela.

Myslím si, že každá z nás nenávidí pocit popraskaných a suchých pier. Nielenže je to nepríjemné ale ani to nevyzerá najlepšie, nuž presne s týmto som mala ja donedávna problém. Prázdniny som trávila vo Vysokých Tatrách a teda som bola opäť nútená sa teplejšie obliecť pre chladnejšie počasie. Chlad však nepociťovala iba moja pokožka ale aj pery. Po chladnom počasí boli pery suché a celkom popraskané, musím povedať, že vtedy mi ani najobľúbenejší balzám nepomohol.

17121745_607426949451708_1133960724_o

Ostalo mi len počkať, kým sa vrátim domov (pretože ako inak zabudla som ju doma 😀 ) a skúsim poslednú možnú záchranu – kolagénovú masku na pery. Neverila som síce, žeby mi maska na pery pomohla, keď to balzám nedokázal. Avšak táto maska ma milo prekvapila a pery krásne hydratovala. Pery ostali po maske opäť celistvé a vďaka kyseline hyaluronovej aj plnšie.

17106025_607426942785042_486895926_o

Masku by som teda rozhodne odporúčala každému, kto má problém s popraskanými perami alebo každému, komu sa nechce nosiť neustále pri sebe balzám.

Na záver by som ešte chcela oficiálne vyhlásiť výherkyňu mojej prvej Giveawaytimkablog. Srdečne blahoželám a verím, že ťa balíček poteší. :))

bez-nazvu

Majte sa krásne a vidíme sa čoskoro pri ďalšom článku!

Vaša Ivka. ♥

 

Share: