Jesenná vlasová zmena!

Ahojte, vítam vás pri novom a tentokrát netradičnom článku, pretože dnes prvýkrát pôjde o recenziu na prístroj a to konkrétne na mini krepovačku – BaByliss.

Krepovačku mám doma už 2 týždne a hoci som si myslela po jej prvom odskúšaní, že ju používať asi veľmi nebudem, tak sa stala mojím častým spoločníkom pri úprave vlasov. Pokiaľ ide o moju vlasovú rutinu tak od mojich 12-13 rokov pozostáva pravidelne z fénovania a následného žehlenia vlasov. Síce to nie je pre moje vlasy prospešné, ale verte mi keby máte tak husté vlasy ako mám ja boli by ste donútení s nimi niečo robiť.  Aj keď netvrdím, že nie sú dievčatá, ktorým husté  –  brčkavé nežehlené vlasy pristanú. No ja ten prípad nie som. Kedysi sa mi vlasy okrem toho, že sú husté vlnili, ale nie tak pekne. Jednoducho tak hocijak. Približne v siedmom ročníku na základnej škole sa mi dostala do rúk žehlička, ktorá je od vtedy súčasť môjho života. Časom sa moje vlasy žehleniu “prispôsobili” a vlniť sa prestali, až mám niekedy problém vôbec ich zvlniť. Viete, keď vlasy máte deň čo deň rovné raz to omrzí a potom chcete zmenu – vlnitú zmenu a zas naopak. To isté platí  aj o farbe vlasov blonďavé dievčatá chcú byť brunetky a opačne. Nuž sme ženy a nikdy nebudeme 100% spokojné s tým čo nám dala príroda.

Ešte že tu máme tú techniku a teda rôzne prístroje na úpravu vlasov. Ako som už spomínala rovné vlasy ma po čase prestali baviť a tak som sa ich začala pokúšať vlniť, avšak nikdy tie vlny neboli také, aké by som naozaj chcela. No a práve preto ma pri spolupráci s https://www.glamot.sk/ zaujala  krepovačka. Videla som v nej totiž niečo, čo by mohlo tento môj problém zjednodušiť.

Krepovačka mi prišla do pár dní domov naozaj veľmi pekne a starostlivo zabalená. Samozrejme som nevydržala a musela ju hneď otestovať. Keďže som človek, ktorý návody nečíta tak som na jej ovládanie prišla sama – bolo to naozaj veľmi jednoduché. Krepovačka sa zapína na bočnej strane a rozsvieti sa na červeno.  Čomu som prv nechcela veriť bolo, že naozaj sa nahriala do pár sekúnd ako predajcovia sľubovali. Takže okrem toho, že si ma hneď získala svojim dizajnom a veľkosťou tak aj rýchlosťou nahrievania. Ale poďme teda k jej plusom a mínusom po mojom 2týždňovom používaní.

+

  • nahrievanie do pár sekúnd
  • veľkosť (naozaj je minimalistická a veľmi spratná na cesty)
  • jednoduché ovládanie
  • nadobudnutý objem pri korienkoch vlasov po vykrepovaní
  • výdrž účesu

  • časová náročnosť na tvorbu účesu, pretože ak chcete mať vlasy naozaj precízne vykrepované musíte ísť po veľmi tenkých pramienkoch, pri vačších vlnky nie je vôbec vidieť.

 

No čo? Zaujala vás aj takáto alternatíva na spestrenie účesu v tomto pochmúrnom počasí ? Ste tiež tak premenlivé povahy ako aj ja a máte radi neustále novú a novú zmenu? Budem rada za každý komentár a sľubujem, že si naozaj nájdem čas a prečítam každý. <3

Prajem vám pekný zvyšok dňa, ja sa idem doliečiť a vidíme sa opäť pri ďalšom článku. Pa pa. <33

 

 

Share: