JARNÝ LOOK A KÚSOK FARIEB

Ahojte,

aj keď to dnes von vyzerá kadejako a od jari to má celkom ďaleko som si pre vás pripravila opäť jedno líčenie, ako inak farebné, ktorým by som vám rada vniesla kúsok farby do dňa.

Skôr než sa dostanem k samotnému líčeniu a produktom, ktoré som naň použila by som chcela prejaviť vďaku za vašu aktivitu pod príspevkami na mojom Instagrame, pretože vaša odozva na každý post je pre mňa v tvorbe dôležitá k tomu aby som vedela akým smerom sa uberať a mohla napredovať. Váš názor si vždy nesmierne vážim a úprimne ma hreje pri srdiečku, keď vidím, že vás dokážem inšpirovať a svojou prácou osloviť a to ešte ani z ďaleka nie som v tvorbe tam, kde by som chcela byť.

View this post on Instagram

Aj keď ešte stále moja technika v líčení nie je tam kde chcem aby bola ale som na seba úprimne hrdá za pokrok aký som urobila v poslednej dobe a že to vôbec nebolo ľahké🤭 nuž viem, že každým dňom čo skúšam som bližšie k splnenému snu. A tak by som všetkým z vás chcela len odkázať aby ste sa nevzdávali toho čo vás baví a čo milujete nech je to akokoľvek ťažké, pretože ono to raz dotiahnete do cieľa (nech je to čokoľvek) a s úsmevom si poviete, že ste na seba hrdí a že to stálo za to!❤️ …. #mua #beauty #makeuplover #makeup #wakeupandmakeup #makeupgang #makeupisart #makeuplook #makeupxomadness #maleupslaves #eotd #makeupdolls #underratedmuas #makeupmobb #makeuprevolution #nyxcosmetics #nyx #nyxprofessionalmakeup #dermacol #blogger #slovakblogger #slovakbloger #slovakyoutuber #slovakiagirl #influencer #slovakinfluencer #selftaughtmua #bratzchallenge #barbielook #makeupforbarbies

A post shared by IVANNE (@ivanaturcanova) on

Pri tomto líčení som prvýkrát skúšala magnetické mihalnice a musím vám povedať – nikdy viac. Fakt nemám na to trpezlivosť, pretože s pipetkou, ktorá bola v balení si akurát zotriem celú linku, kým pekne napasujem tie mihalničky a pomocou prstov to tiež nie je sranda. Možno je to len o cviku, avšak lepenie klasických mihalničiek mi príde omnoho jednoduchšie. Aj keď v pomere výdrž – cena by som sa mala asi s magnetickými naučiť pracovať, pretože mi to príde ekologickejšie. Do komentára mi môžete dať vedieť, či preferujete skôr lepenie mihalničiek alebo magnetické.

Na pleť som použila asi všetky produkty okrem rozjasňovača od Farmasi a musím povedať, že som si túto značku veľmi obľúbila. Za tú kvalitu by som naozaj očakávala väčšiu cenu. Cenou sa produkty pohybujú v číslach ako kozmetika, ktorú možno kúpiť v drogérii ale kvalitou by som to prirovnala drahším značkám. Tým nechcem povedať zas, že všetky drogérkové produkty sú zlé. Ja sama mám pár vybraných produktov, ktoré nedokázali doposiaľ u mňa nahradiť drahšie produkty, pretože mi proste nesadli viac ako tie z drogérky.

* A ešte aby som nezabudla, mám tu pre vás 23% zľavu na celý nákup čohokoľvek s platnosťou NAVŽDY! Teda na každý váš nákup. Stačí ak sa zaregistrujete TU S registráciou sa však spája aj registračný balíček, ktorý obsahuje katalóg, 16ks vzoriek a zubnú pastu s tea tree (ktorá sama má väčšiu hodnotu ako registračný balíček)  v hodnote 3€, ktorý je súčasťou vašej registrácie a musíte si ho zakúpiť. Ale tak čo sú to 3€, keď následne už na každý nákup budete mať zľavu 23%.  A pokiaľ ma sledujete dlhšie, tak viete, že by som vám neodporúčala niečo, čo mne samej nevyhovuje. Ak by vás zaujímalo viac a mali by ste prípadne ešte nejaké otázky, kľudne mi napíšte na Instagram.

 • podkladová báza – VFX PRO CAMERA READY
 • foundation – VFX PRO CAMERA READY Mejkap – Porcelain (00)
 • korektor – Tuhý korektor v tyčinke
 • púder – Transparentný fixačný púder
 • kontúrovanie – Kontúrovacia paletka
 • rozjasňovač – Makeup Revolution Soph X
 • fixačný sprej – Fixátor make-upu

Oči som líčila jednou z mojich najobľúbenejších paletiek, ktorá patrí presne medzi tie produkty, ktoré z drogérky stoja za to! Okolo paletky Makeup Revolution x Petra bol na začiatku strašný rozruch, takže ak sa aspoň zbežne pohybuješ v oblasti líčenia, tak vieš o čom hovorím. Avšak ja som si ju stihla uloviť ešte skôr ako k nej celá táto prudká vlna názorov vznikla. Zaujala ma farebným zložením za ktoré Petre patrí môj veľký obdiv. No a ani pigmentáciou ma nesklamala.

 • podkladová báza – NYX Eye Shadow Base (biela)
 • tiene – Makeup Revolution x Petra
 • linka – Miss Sporty Pump Up Booster Waterproof 24H
 • riasenka – AVON Predlžujúca špirála SuperExtend Extreme
 • mihalnice – Ardell Magnetické Mihalnice (druh vám už presne asi nepoviem, pretože sa mi obal niekde stratil ale boli kupované v DM-ke)

OBOČIE:

 • Farmasi – Paleta tieňov na obočie – Cool Brows

PERY:

 • rúž – AVON Rúž s dlhotrvácnym efektom (Cappuccino)

Ja verím, že sa vám tento článok páčil a budem rada, ak mi do komentíku napíšete, či by ste chceli viac podobných článkov a či preferujete skôr líčenie v hnedých odtieňoch alebo sa vám viac páčia použité aj farby v líčení.

Majte pekný deň, Ivka!♥

 

Share: