GLITTER MOOD!

Jún. Ani neviem ako je to možné ale opäť je tu leto. V mojich posledných príspevkoch, ktorých za nedávne obdobie nebolo toľko, koľko by som chcela ste si iste mohli všimnúť moju nedočkavosť pre toto obdobie. Je 11:00 a ja sedím v záhrade a užívam si teplé slnečné lúče a svieži letný vzduch. Konečne je tu tá časť roka, kedy nemusím premýšľať, či mi v nejakom kúsku oblečenia nebude príliš chladno. Teraz už môžem smelo siahnuť po najľahšom kúsku v mojom šatníku.

Posledné dni ani neviem ako ale toľko vecí sa okolo mňa zmenilo. Či v osobnom živote alebo v profesnom. Tí ktorí ma sledujete na INSTAGRAME alebo ste čítali posledný príspevok ste si iste mohli všimnúť, že som menila školu v 3. ročníku. Zmenila som odbor, školu ale aj formu štúdia. Jednoducho povedané – obrovská zmena. Tak ako som už v minulom príspevku spomínala z tejto zmeny som mala veľkú radosť, avšak potom prišli obavy. Obavy ako to doberiem a či to unesiem. No a dnes tu sedím a píšem vám s úsmevom na tvári, že mám uzavreté všetky predmety s výnimkou jedného. Ktorý verím, že zvládnem. Musím.

Takže 27.6 všetci myslite na mňa aby to dopadlo tak ako má a aby som si dva dni na to mohla s pokojom vychutnať afterparty k Blogerke roka 2018. Áno! Tým sa dostávam k tomu, že konečne je tu čas kedy s vami chcem a môžem zdieľať to moje obrovské nadšenie. Tento rok po dlhom zvážení som si pre podporu kamarátov, čitateľov,.. predsa podala prihlášku do súťaže Bloger roka 2018. Nechce sa mi stále veriť, že som sa dostala do finálnej TOP 10. Do TOP 10 postúpilo 6 blogeriek na základe hlasovania a 4 na základe divokej karty. Keď som sledovala hlasovanie a videla konečný počet hlasov vzbudilo to vo mne veľké nadšenie, pretože sa vás našlo pre mňa strašne veľké množstvo ľudí, ktorí boli ochotní a podporili ma svojim hlasom. Avšak podľa hlasovania som sa umiestnila na 7. mieste. Po vyhlásení prvých 6 finalistov som si povedala, že nevadí – základom bolo zapojiť sa a aspoň som videla tú podporu, ktorá pre mňa znamená veľmi veľa. Večer keď som zaspávala mi niekto z vás napísal aby som si pozrela ešte raz stránky Blogerky roka a ja som sa šťastím rozplakala a stratila slová. Vďaka jednej z mnou obdivovaných vizážistiek som sa tam dostala pomocou divokej karty. To nadšenie vo mne prekvitá dodnes. Teraz mi však ostáva už len čakať na zoradenie celej TOP 10 porotou.

Ľudia, ktorí ma sledujú pravidelne alebo poznajú bližšie vedia, že som ten typ človeka, ktorí svoje pocity odrazí na vzhľade. Teda keď sa cítim tak ako dnes a žiarim nadšením z už spomínanej udalosti odráža sa to aj na mojom vzhľade. Ako veľká milovníčka rozjasňovačov, ktoré musím dať fakt všade a v pomerne veľkom množstve som sa na prvý pohľad zamilovala do telového spreja od Balea. Nebol to produkt, ktorý by som vyhľadávala v dorgérke ale prosto som prechádzala DMkou a toto bola láska na prvý pohľad. Myslím si, že mnoho z vás to pozná keď proste prechádza akousi predajňou a niečo na základe obalu proste padne do očí  a stane sa z toho “must have product”.

Čo sa týka druhého dojmu, ktorý na mne produkt zanechal.. Keď som sprej nastriekala na pokožku bola som uchvátená rovnako ako z obalu, alebo aj omnoho viac. Pokožka ostala krásne rozjasnená vďaka zlatým trblietkam, ktoré sprej obsahuje. Jediné čo mi na tomto spreji akosi vadilo, keď som ho testovala doma je jeho pre mňa veľmi prudká sladkastá vôňa. Keďže som dosť citlivá na vône, tak mi ostáva veriť, že vonka sa vôňa so vzduchom stratí.

A čo vy? Tiež obľubujete trblietavé produkty/ rozjasňovače? Ste skôr milovníkom sladkých vôni alebo naopak?:)

 

Share: