FAVORITI – BLOGERROKA!

Na okno mi padajú malé kvapky dažďa a ja som rada, že ten lejak konečne po celom dni utícha. Dnešný deň teda určite nemôžem radiť medzi jeden z tých kedy sa mi vstávalo najlepšie a vlastne dnes som si mohla aj tak pospať pokojne až do obeda, pretože sme dostali riaditeľské voľno. Viem, teraz mi väčšina z vás, tých, ktorí ste do tej školy museli ísť závidí ale pokoj! Presne viem ako sa cítite. Totiž ani ja sama nemôžem uveriť tomu, že nám konečne to voľno dopriali. Áno chápem, teraz by mi väčšina učiteľov povedala, že sme aj tak doma stále a že nikto z nás ničomu voľný čas nevenuje atď. Však určite to aj vy poznáte. Typické reči a monológy, ktoré sme všetci v škole počuli nejedenkrát. Nuž nemôžem povedať, že všetci niečomu ten voľný čas naozaj venujeme, ale myslím si, že veľká väčšina populácie na tomto svete má svoje hobby a už keď má to voľno venuje tomu všetok čas. Tak ako napríklad ja venujem veľkú väčšinu voľného času blogovaniu a teda zdieľaniu vecí s vami, pretože to je presne to, čo ma dokáže urobiť šťastnou. Tak ako aj vaše odozvy v podobe komentárov, zdieľaní, správ alebo aj hlasov v Blogerke roku. Nuž som veľmi zvedaná na výsledky a, či sa mi podarí dostať naozaj do TOP 10ky tento rok, pretože rebríček bude konzultovaný s tými najlepšími z blogerskej scény. Avšak netreba vešať hlavu aj keby mi to tento rok nevyšlo, príde ďalší ročník. Asi by ma jedine len zamrzelo, ak by tie vrchné miesta získali dievčatá, ktoré prostredníctvom správ doslova žobrú o hlasy spôsobom “hlas za hlas? ” alebo tie, ktoré články kopírujú, či píšu len recenzie bez akého si dania seba samej do článku.

A komu by som vlastne tú výhru naozaj dopriala ? Za koho som ja hlasovala?

V kategórií krása môj hlas tak ako aj minulý rok získala Moma, ktorej blog ma inšpiruje od jej začiatkov. No napriek tomu, že sa blogu nevenuje už toľko, čo kedysi  každý nový článok si veľmi rada prečítam.

Za Momu môžeš hlasovať tu: https://blogerroka.sk/2017/moma/

V ďalšej kategórií, kde som hlasovala bola móda a tu môj hlas priľahol blogerke Sweet Lady Lollipop, ktorá ma neskutočné krásny vkus. Však posúď sama.

Za Sweet Lady Lollipop môžeš zahlasovať tu: https://blogerroka.sk/2017/sweet-lady-lollipop/

No a v poslednej kategórií, kde som hlasovala a teda v kategórií video blog môj hlas patrí Edynovi, ktorý mi bol vždy sympatický  vo videách a ešte omnoho viac na koncerte, kde som sa s ním mala možnosť stretnúť. ( neviem, či to nebude práve pretože je to čoko-loko, hah 😀   )

Za Edyna môžeš hlasovať tu: https://blogerroka.sk/2017/edyn-tv/

No a mňa taktiež môžeš ešte stále podporiť v kategórií nováčik tu: https://blogerroka.sk/2017/ivanne/

Na záver by som vám ešte teda rada predstavila niečo kus netradičnejšie pre môj blog a to novinky, ktoré mi vrámci spolupráce prišli od Relaxu. A to sú teda dva drinky a tri príchute pyré. Z drinkov mi prišli teda vzorky jarnej sviežej edície a to kyselkavé a teda sviežejšie kiwi a ananás a sladkastejšie ananás s kokosom. Mňa ako milovníčku ananásu si jednoznačne viac získal ananás s kokosom, pretože narozdiel od mixu s kiwi v kombinácií s kokosom ananás cítiť omnoho viac. Nuž musím povedať obe mi veľmi chutili a krásne spolu s hláškami pod viečkom spríjemnili deň.

Druhou úplnou novinkou pre mňa bolo teda už vyššie spomínané pyré, ktoré relax predstavil len nedávno. Pyré je teda zo 100% ovocia a dužiny, je hustejšie a v porovnaní s džúsmi mi chutili všetky tri príchute, ktoré som mala možnosť testovať omnoho viac. Jediná škoda, že balenie tohto pyré je veľmi malé a teda je vhodné podľa mňa jedine ako doplnok k desiate do školy alebo zdravšia maškrta po cvičení. Pyré sú teda zatiaľ dostupné v troch príchutiach a to kyselkavejšia kombinácia mrkva, hruška, banán a jablko, ktorá mi asi spomedzi pyré chutila najmenej a menej kyselkavej kombinácie jablko, mrkva, broskyňa, banán a maracuja, ktorá mi naopak chutila najviac zo všetkých vzoriek noviniek od Relaxu. Poslednou a teda treťou pyré novinkou je kombinácia jablka, mrkvy, banánu, maliny, jahody a čučoriedky. Táto kombinácia je opäť viac pre milovníkov sladkých kombinácií, pretože v príchuti najviac dominuje malina a jahoda.

A čo vy? Ochutnali ste už jednú z noviniek od Relaxu? Ak áno určite budem veľmi rada, ak mi zanecháte v komentári, ktorá je tá vaša obľúbená spolu s hláškou spod viečka. Prajem vám krásny zvyšok pracovného týždňa a ešte krajší víkend.

Vaša Ivka.

 

 

 

Share: