DLHÉ VLASY ZA 3, 2, 1 …

Krásny slnečný deň prajem! Sama tomu neverím ale opäť som dostala vášeň k písaniu ako kedysi a v pomerne krátkej dobe od posledného článku tu mám pre vás nový! Posledné mesiace boli veľmi slabé a ja si to plne uvedomujem. Nebolo to pretože by ma písanie omrzelo ale v skratke ak ma sledujete pravidelne, tak viete, že mám za sebou asi najťažšie obdobie svojho života. Obdobie počas ktorého som odložila bokom aj veľa spoluprác a jednoducho to vôbec neriešila, pretože blog okrem toho, že dnes tvorí podstatnú časť môjho príjmu je a vždy bol mojou srdcovou záležitosťou.

Úprimne sa teším, že z môjho hobby sa stala práca a záľuba zároveň a práve preto by  som bola nerada, keby môj blog ostal pre mňa len prácou. Do písania je pre mňa prirodzené vožiť časť seba a to v niektorých životných situáciách bohužiaľ nejde. A vlastne neviem sama, prečo mám potrebu sa niekomu za neaktivitu ospravedlňovať, však je to úpne normálne. Asi to bude tým, že si veľmi vážim vašu podporu aj počas menej aktívnych dní v správach na Instagrame, pretože bez vás by som si jednoducho nemohla plniť svoj sen.

Dnes však už môžem hrdo povedať, že je veľa vecí za mnou a ja som si s nadšením rozplánovala články  a veci, ktoré by som s vami chcela v blízkej dobe zdieľať. Tak snaď všetko pôjde, tak ako to plánujem. Hah.

Pokiaľ sledujete môj Instagram, tak ste si isto všimli posledné fotky s dlhým copom. A pokiaľ nie, tak to utekajte napraviť! ♥

Nedávno som nadviazala spoluprácu so stránkou http://www.uzasnevlasy.cz/ odkiaľ mi zaslali tento úžasný, dlhý cop. Wááá. Bože môj, ako len ja strašne túžim po takých dlhých vláskoch. Avšak keď som bola mladšia a moja dĺžka sa približovala tejto som dostala ten najhlúpejší nápad vôbec a to ostrihať to po plecia. Áno, áno z krásnych dlhých vláskov som urobila extra krátke. Následne som dostala pocit, že to pre mňa nie je dostatočná zmena a tak som vlasy začala farbiť. O tom akými všetkými farebnými zmenami  si moje vlasy prešli niekedy nabudúce, pretože o tom by sa dal napísať fakt dlhý článok a myslím, že by vás ozaj pobavil.

Žiaľ od daného obdobia aj keď sa veľmi snažím mi vlásky nie a nie narásť a tak som vďačná za túto možnosť si aspoň na chvíľku zažiť aké je to mať dlhé vlásy. Nuž a musím povedať, že je to fakt úžasný pocit. Asi ma pochopia teraz hlavne tie z vás, ktoré tiež túžia po dlhých vlasoch a rastú im tak pomaly ako mne.

A tak okrem toho aby ste čakali, nerobili hlúposti ako ja a starali sa o ne vám môžem už asi len odporučiť cop ako mám ja. Vlásky síce nie sú prave ale vyrobené z japonského kanekalónu, avšak na dotyk pôsobia fakt prirodzene a aj na prvý pohľad.  Pokiaľ trafíte správny odtieň ani nerozpoznáte, že nie su vaše.

Skúšali ste aj vy niekedy nejakú zmenu vzhľadu, ktorú ste neskôr ľutovali? Dajte mi vedieť v komentároch.♥

 

Share: