SPOLUPRÁCA

Vítam ťa v sekcii blogu, ktorá je tak ako aj údaje v nej určená pre spoločnosti a všetkých, ktorí majú svoju značku, produkt,..čokoľvek, čo by chceli spropagovať prostredníctvom mňa a môjho blogu, či Instagramu.

AKÉ SPOLUPRÁCE UPREDNOSTŇUJEM?

Pri ponuke spolupráce uprednostňujem, keď spoločnosť vopred pozná môj blog aspoň zbežne a teda vie, na čo sa na blogu a instagrame prevažne zameriavam. Tým však nezavrhujem spolupráce týkajúce sa inej témy než beauty. Som otvorená rôznym ponukám a novým možnostiam, ktoré ma zaujmú.

ČO SI PRI PONUKE VŠÍMAM?

Keďže sama do článkov vkladám kus seba a snažím sa zlepšovať a dbať na štylistiku viet, tak dávam pozornosť aj tomu ako mi spoločnosť ponuku na spoluprácu podá. Pozornosť teda dám v prvom rade spoločnostiam, ktoré mi rovno v prvom maily nerozkážu, že čo ako musím urobiť. Je samozrejmé pre mňa si určiť podmienky a podrobnosti spolupráce, avšak osloviť ma v rozkazovacom spôsobe s tým, že musím napísať kladnú recenziu mi nepríde na úrovni. Môj blog je moja vášeň a moja vizitka do budúcnosti, takže dbám na úprimnosť a teda čitateľom nebudem podávať klamlivé informácie.

SLUŽBY A CENY MOJICH SLUŽIEB:

Tak ako výroba produktu, tak aj mňa napísanie článku, vedenie stránky, obstaranie techniky a napredovanie niečo stojí. Aby som mala možnosť rásť tak ako aj vy si za moju prácu požadujem finančnú odmenu.

Vo výnimočných prípadoch a v prípade začínajúcich spoločností, ktoré ma dokážu osloviť/ zaujať príjmem aj spoluprácu formou bartru.

Cenník služieb pošlem individuálne každej spoločnosti na základe ponuky.

–> mail: ivsturcanova@gmail.com

DOPOSIAĽ SOM MALA/MÁM MOŽNOSŤ SPOLUPRACOVAŤ:

MARY KAY, STIBIO TATTOO STUDIO, ARDELL, LUSH, GLAMOT, MARK SCRUB, RELAX, PILATEN, BILKA, KRASOTIKA, SUGAR BIRD, IMAGE POSTER …

MOJE ÚSPECHY:

TOP 10 v kategórií Krása – BLOGER ROKA 2018

 

 

Share: