BILKA& SMALL GIVEAWAY #3

Bežne by som článok začala tým, že vás privítam pri aktuálne treťom unboxingu na mojom blogu a rovno by som vám opísala nové produkty, ktoré som otestovala. Dnes však nie. Rozhodla som sa kúsok viac rozpísať. Viem, že u mňa na blogu sa kecacie články veľmi nenachádzajú a teda niektorí z vás na to nie sú zvyknutí. Avšak tí, ktorí sledujete môj ask alebo ma teda poznáte viac, viete, že raz za čas dostanem chuť sa rozpísať a teda o niečo sa viac s vami podeliť. Napriek tomu, že na mojom blogu sú prevažne stručné články, verím, že ostanete aj pri tomto a dočítate ho do konca.

Prečo som sa rozhodla začať vlastne tento článok inak? Vlastne ani sama poriadne nevie, hah. Ale asi to bude tým, že sa vám ozývam po pre mňa najväčšej pauze od písania. Nebolo to však tentokrát, pretože by som toho mala veľa, ale skôr by som povedala, že som nevedela ako to kúsok pozmeniť a ako sa s tvorbou posunúť niekam ďalej. Jednoducho potrebovala som pár dní pre seba a pre premýšľanie. Nemôžem vám sľúbiť, že to bolo naposledy a že od dnes budem pridávať článok každý deň, dva. Jednak veľmi dobre viete, že to vlastne ani nejde, ak má byť tvorba kvalitná a naopak sama stále hľadám to, čo vlastne budem chcieť robiť, čomu sa budem venovať.

Momentálne sa začínam viac nachádzať v beauty sfére blogu, ale to ste si myslím všimli. Takže tvorbu by som jednoznačne aj naďalej chcela držať týmto smerom. Okrem toho by som chcela do budúcna pridávať aj viac kecacie a tématické články o ktoré si neustále píšete na asku. Takže pokojne píšte námety aj ďalej.

A teraz poďme k samotnému článku.

Bude to však už pár týždňov, čo mi prišiel balíček od http://bilkalifestyle.com/. Avšak akosi som sa nemohla dostať k tomu aby som sa s vami podelila o skúsenosti s touto kozmetikou. Balíček, ktorý mi prišiel obsahoval krém a čistiaci gél na tvár a krém na ruky. Úprimne musím povedať, že všetky tri produkty voňajú úplne prekrásne, ale ja som otestovala iba krém na ruky, ktorý ich pekne hydratoval a zjemnil. Produkty na tvár som otestovať nemohla, pretože moja pleť momentálne nie je v stave experimentovať. A celkom mi dáva teda zabrať. Keďže však sa na mňa neusmialo šťastie a ja tieto produkty nemôžem vyskúšať, rozhodla som pre GIVEAWAY o všetky tieto tri produkty od BILKA

Čo teda musíš urobiť pre to aby si mohla práve ty skúsiť túto kozmetiku?

Veľa šťastia! Už koncom mesiaca vyberiem jednú z vás, ktorej pošlem tento voňavý balíček od BILKA aj s malým prekvapením. Majte sa krásne. 

Vaša Ivka. ♥

Share: