ARDELL LASHES & LUSH EYELINER

Ozývam sa vám opäť po nečakanom výpadku blogu z technických príčin a to s pre mňa srdcovou témou. Ak je niečo, čo na líčení najviac milujem a s čím sa rada vyhrám je to práve líčenie očí. Takže vždy, keď mám možnosť zakúpiť si nejaký produkt na oči alebo ho dostanem k sviatku, či skrz spoluprácu som celá bez seba. Nedávno som dostala možnosť ako som už spomínala v minulom článku spolupracovať so značkou LUSH a druhým produktom, ktorý mi od LUSH-E prišiel je linka na oči.

Čo sa týka očných liniek, skúšala som ich už mnoho a pravdupovediac očné linky v mojej zbierke kozmetiky prevládajú najviac. Či už ide o linky farebné,klasické-čierne, tekuté alebo vo forme fixky,…

Linka od LUSH-E ma teda prekvapila v prvom rade svojou pigmentáciou a výdržou. Za čo by som jej dala rozhodne najväčšie plus je farba, ktorá je fakt maximálne čierno-čierna. Aplikátor tejto linky pozostáva z malých štetiniek, vďaka nim sa dá teda krásne vytvarovať ostrá linka, avšak jediné, čo mi na nej akosi príde nepraktické je malá veľkosť aplikátora. Takže túto linku by som rozhodne odporúčala skôr dievčatám, ktoré majú už väčšiu skúsenosť vo vykresľovaní liniek. Dievčatá, ktoré až takú skúsenosť nemajú, prípadne len začínajú skúšať maľovať linky by nemuseli byť práve s týmto malým aplikátorom spokojné a skôr by som im odporučila linku s väčším aplikátorom, či vo forme fixky.

K dokonalému výraznejšiemu líčeniu očí rozhodne nesmú chýbať ani umelé mihalničky. Priznám sa s lepením umelých mihalníc nemám veľké skúsenosti a len párkrát som si ich vzala na nočné akcie do mesta, aj keď nemám s umelými riasami veľké skúsenosti môžem jednoznačne povedať, že tieto od ARDELL sa nedajú kvalitou porovnávať s mihalnicami dostupnými v drogérkach. 

Ja osobne som zvolila sadu mihalničiek “WISPIES” , ktorá mi dokonale sadla, pretože riasy majú na môj vkus dokonalú hrúbku aj dĺžku a okrem toho balenie obsahuje aj aplikátor vďaka ktorému ich zvládne nalepiť aj úplný amatér v lepení ako ja. Vďaka lepidlu, ktoré sa taktiež nachádza v sade mihalnice vydržia pekne nalepené celý deň aj noc, čož sa taktiež o lepidlách z drogérií povedať nedá.  Takže ak niekde budem najbližšie kupovať mihalničky tak rozhodne tu: http://www.ardell.cz/121-rasy-v-sadach.html?idProduktu=66 , teda aspoň pokým neobjavím nejaké, ktoré by mi sadli lepšie (hah).

Používate umelé riasy pre dokonalý finish, ak áno skúšali ste už mihalničky od ARDELL? Bola by som rada, keby ste mi dali vedieť v komentároch aké mihalničky si kupujete vy a či už ste skúšali produkty na líčenie od LUSH-E.

Share: