4 PRODUKTY, KTORÉ MUSÍŠ MAŤ +NO MAKE-UP LÍČENIE S NIMI | ALCINA

Konečne jar! Milujem toto obdobie, pretože konečne môžem odložiť hrubé svetre a zimné bundy. A zároveň slnko neskutočne prospieva mojej pleti. Dokonca by som povedala, že s príchodom slnečných teplejších dní sa moja pleť neskutočne zlepšila. Neviem, či to je slnkom alebo tým, že s lepším počasím sa cítim lepšie aj ja a v skutku som omnoho menej v strese. Samozrejme ten stres neopadol len vďaka počasiu ale i vďaka vedomiu, že podľa oficiálneho kľúča odpovedí k maturitnému testu so SJL som test spravila. Ale o maturitách niekedy inokedy, keď ich budem mať celé za sebou.

Nedávno som nadviazala spoluprácu so značkou ALCINA. Spolupráca ma viazala k tomu natočiť jedno líčenie na video, ktoré som uverejnila na Instagrame. Môžeš si ho pozrieť TU.

Dnes po dlhšej dobe som sa rozhodla napísať vám sama od seba článok o daných produktoch, pretože úprimne si nepamätám, kedy mi sadli 100% všetky produkty z balíčka. Vždy som nejakému musela dať i mínus alebo som ho v článku ani nespomenula, pretože bol tak zlý, že letel priamo do koša. A tu sa dostávam k otázke na vás – chceli by ste článok o  kozmetických produktoch, ktoré sú pre mňa tie najhoršie?

 

Pearly Glow Stick

To už ako milujem rozjasňovače vám asi nemusím vravieť, avšak som asi nikdy nikde ešte nespomenula, že som vždy preferovala púdrové rozjasňovače, pretože tie krémové s ktorými som prišla do styku mi na pleti tvorili hrudky a vôbec sa neleskli. Nuž tento rozjasňovač zmenil môj pohľad na krémové rozjasňovače a aktuálne je mojim druhým najobľúbenejším rozjasňovačom. V lete bude asi favoritom č. 1, pretože sa mi už stihlo v týchto teplejších dňoch osvedčiť, že má väčšiu výdrž a na čistej pleti bez mejkapu vyzerá omnoho krajšie  než púdrové rozjasňovače. Takže za mňa momentálne niet rozjasňovača, ktorý by som vám doporučila skúsiť viac na blížiace sa teplé mesiace ako tento.

Perfect eyebrow powder | Púder na obočie greybrown

Tento púder na obočie nie je síce najviac pigmentovaný produkt, ktorý som mala ale možno to je jeho plus, pretože s ním možno docieliť prirodzenejší vzhľad obočia a teda pošas teplejších dní, kedy mejkap steká z tváre vyzerá ho možno naniesť na obočie bez nutnosti mejkapového základu, pretože aj tak bude vyzerať skvelo.

 

Matt Contouring Powder dark

Nie všetci máme to šťastie byť opálený celý rok a niektorých nás neopáli ani v lete (napr. mňa) a práve preto som sem zaradila i tento produkt, ktorým svojej pleti dodám aspoň kúsok farbu.

Maximum Definition Mascara

Keďže som sa dnes rozhodla spísať článok o 4 produktoch, ktoré by nikomu nemali chýbať v tomto období a s ktorými sa dá vyčarovať krásne, jednoduché a ľahké líčenie na teplejšie dni, nesmie chýbať ani mascara. Táto konkrétne sa stala mojou najobľúbenejšiou. Vďaka tvaru kefky mihalnice nie len krásne vytočí ale i perfektne predĺži a oko zväčší.

No a na záver tu mám pre vás líčenie na ktoré som použila len tieto 4 produkty.

Ja verím, že sa vám článok páčil a budem rada ak mi dáte do komentára vedieť, aké produkty preferujete v lete skôr, či krémové alebo skôr púdrové a či ste už skúšali nejaký produkt od tejto značky. Budem sa tešiť na vaše komentáre.

Prajem pekný zvyšok víkendu, Ivka!

Share: