3 OBĽÚBENÉ PRODUKTY A VIANOČNÉ TIPY

Už nám ostáva len týždeň, kým sa všetci opäť zídeme pri štedrovečernej večeri s našimi najbližšími. Ani sme sa nenazdali a sú tú opäť ďalšie Vianoce. Čas veľkého stresu, míňania peňazí, veľkého upratovania, akoby sme očakávali kontrolu z hygieny a… vlastne to už všetci určite dobre poznáte. Vianoce som si užívala dovtedy, dokedy som nebola dosť stará na to, aby sa všetká tá zodpovednosť a stres týkali aj mňa. No bohužiaľ dnes je to už tak a mám obavu, že už to ani inak nebude. Teda možno príde ešte dáka zmena keď raz budem bývať sama, zatiaľ však sa mám s kým o prípravu Vianoc deliť.

Neviem ako vy, ale ja som ten typ človeka, ktorý sa o darčeky stará niekoľko týžňov či mesiacov napred a ani  tento rok nebol výnimkou . Väčšinu darčekov som pokúpila ešte skôr než v rádiu začali znieť prvé vianočné piesne.

V dnešnom článku vám ukážem najnovšie a zároveň moje najobľúbenejšie produkty za posledné týždne, a teda najmä produkty, ktoré môžu byť tipom na darček pre nežné pohlavie. Tým nemám namysli len frajerky, ale aj kamarátky, mamičky, setry či iné slečný blízke vášim srdciam. 

Parfém (www.marykay.sk)

Jeden z produktov, ktorý sa už pravdepodobne zapísal do databázy najčastejších vianočných darčekov. Tento rok ma parfémom obdarovala spoločnosť Mary Kay, ktorej som veľmi vďačná za toto voňavé prekvapenie. Vôňa Live Fearlessly™ je inšpirovaná životným príbehom Mary Kay Ash a oslavuje vlastnosti odvážnej ženy, akou je aj Lynsey Dyer. Keď som parfém dostala zľakla som sa, pretože málo vôni mi sadne. Z mnoha z nich ma skôr rozbolí hlava, avšak táto ma veľmi prekvapila. Má veľmi príjemnú vôňu s tónmi energizujúceho zázvoru, výraznej ruže a hrejivých pražených tonkových bôbov.

Nedekoratívna kozmetika s vanilkovou vôňou (www.marykay.sk)

Ďalším mojím obľúbeným produktom a zároveň milým tipom na darček je nová edícia krémov na ruky. Mňa balíček s týmto krémom potešil pár dní pre Mikulášom a okamžite som sa do neho zamilovala. Mary Kay pravidelne na trh uvedie novinky v rôznych variantách, a tak tomu bolo aj tentokrát. Z pomedzi nových krémov máte na výber z dvoch vôni Vanilla and Mint alebo sladšej Vanilla and Berry. Ja osobne som skôr na sladšie vône a tak som siahla po Vanilla and Berry.

Myslím, že aj takýto darček by mohol potešiť každú slečnu pod stromčekom, však predsa zima nie je zrovna príjemná pre pokožku našich rúk.

Hubka na make-up (www.marykay.sk)

Jeden z najroztomilejších a najlepších nápadov vôbec čo sa týka pomôcok na líčenie. Táto hubka na make-up je ideálna na presné nanášanie a roztieranie tekutých a krémových podkladových báz, korektorov a ďalších prípravkov. Jej tvar je navrhnutý presne tak aby sme dokonale naniesli make-up, podkladovú bázu,… do všetkých častí tváre.

Čo tak vytvoriť vlastný kozmetický balíček značky, ktorá naozaj cenou zodpovedá kvalite? Z pár produktov a troškou iniciatívy a kreativity viete vyskladať kozmetický balíček na mieru. Neviem ako vy, ale ja by som sa určite niečomu podobnému potešila.

Verím, že týchto pár tipov uľahčilo niekomu rozhodovanie na poslednú chvíľu a teraz využijem tento priestor len na to, aby som vám popriala krásne vianočné sviatky v kruhu najbližších a šťastný Nový rok! Verím, že sa čoskoro vidíme zas pri ďalšom článku.

 

 

 

 

Share: